Nowy katalog: Specjalistyczne narzędzia do pojazdów ciężarowych

4 lipca 2016, 14:30

Dział Wyposażenia Warsztatów Inter Cars udostępnił nowy katalog prezentujący specjalistyczne narzędzia do pojazdów ciężarowych. 

Untitled-1

Na ponad 80 stronach zaprezentowano szeroką gamę narzędzi, urządzenia i maszyny specjalistyczne, podnośniki, technikę olejową, technikę klimatyzacyjną, testery do obsługi  pojazdów ciężarowych, naczep, ciągników rolniczych oraz okablowanie do testerów, wózki narzędziowe z bardzo szerokim wyposażeniem dedykowanym właśnie do obsługi pojazdów ciężarowych. Publikacja kierowana jest do branży motoryzacyjnej zajmującej się obsługą pojazdów ciężarowych, przemysłowych, agro i nie tylko.

Warto zwrócić uwagę na kilka indeksów, przede wszystkim na wyważarki i montażownice – szczególnie EVERT (str. 7), nasadki udarowe kute na gorąco, do kół i osi, (str. 17 – 27) oraz kolumny mobilne OMA (str. 30).

Katalog dostępny jest w filiach Inter Cars w wydaniu papierowym, ale także w wersji pdf i elektronicznej:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Volvo, 5 lipca 2016, 8:26 0 0

Całkiem fajna publikacja

Odpowiedz