Mercedes na Master Truck 2016 – na zdrowie

15 lipca 2016, 11:52

Niezwykłe ciężarówki, ryczące silniki i fani trakerskiego świata już 22 lipca pojawią się w Polskiej Nowej Wsi k. Opola, podczas 12 edycji zlotu Master Truck. W tym roku Mercedes-Benz w szczególny sposób zadba o zdrowie i kondycje kierowców.

Wyjątkowy zestaw Truckers Academy, siłownię i badania kondycyjne zapewni swoim gościom dealer niemieckiej marki podczas tegorocznej edycji Master Truck. Każdy chętny będzie miał okazję, by poprawić w tych dniach tężyznę fizyczną na w pełni wyposażonej siłowni plenerowej, zorganizowanej wspólnie z fundacją Truckers Life.

Dodatkowo każdy, kto w lipcowy weekend odwiedzi stoisko Grupy Wróbel, będzie miał szansę zbadać zawartość swojego ciała i zmierzyć kondycję pod okiem psychodietetyków z Truckers Life. Po mocnym akcencie zdrowotnym, goście zrelaksują się w specjalnie przygotowanej strefie chilloutu, zaaranżowanej w mistrzowskim zestawie.

Oprócz aktywności fizycznych Mercedes zaoferuje uczestnikom zlotu także możliwość zapoznanie się z portalem RoadStars, dedykowanym kierowcom. Miejsce skupia społeczność trakerską i dostarcza najważniejszych informacji ze świata Mercedesa, zarówno w zakresie produktów jak i organizowanych akcji, konkursów czy dostępnych aplikacji. Do rejestracji na portalu będą zachęcać uczestniczki tegorocznego konkursu Miss Opolszczyzny.

image003

Podczas tegorocznego zlotu zaprezentuje się też nowy Show Truck Mercedes-Benz. Samochód będzie wizją artystyczną Krzysztofa Syrucia, streetart’owego artysty młodego pokolenia. Dzieło będzie można podziwiać na placu głównym autodromu.

Jak co roku dealer zaprosi również gości do udziału w zawodach i konkursach, m.in.: w przeciąganiu Actrosa liną dla kobiet i mężczyzn. Grupa Wróbel przyzna też tytuł dla najładniejszego Mercedesa na zlocie, a zwycięzca otrzyma zestaw lego Mercedes-Benz Arocs 3245.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!