Nowe rozmiary opon ciężarowych Sava

18 lipca 2016, 14:03

Sava Tires wprowadza nowe rozmiary opon Cargo 4 przeznaczonych dla mega naczep, aby zaspokoić potrzeby rosnącego rynku tego rodzaju pojazdów. Mała wysokość naczepy, osiągana dzięki oponie o rozmiarze 435/50R19.5, umożliwia flotom eksploatację naczep o pojemności 100m3.

Opony SAVA

Sava Cargo 4 w rozmiarze 435/50R19.5 jest oponą o europejskiej jakości, która oferuje korzystny stosunek jakości do ceny. Ogumienie ma wyróżniać się dużą wszechstronnością i dobrą przyczepnością na mokrej nawierzchni, przy zachowaniu solidnej trwałości i możliwości bieżnikowania. Nowa opona stanowi uzupełnienie wprowadzonej niedawno opony na oś kierowaną Avant 4Plus i opony na oś napędową Orjak 4Plus.

– “Opony ciężarowe Sava trafiają w potrzeby operatorów pojazdów komercyjnych, którzy zwracają uwagę na koszty. Nowe ogumienie przeznaczone do naczep poszerza dostępny wybór” – powiedział Benjamin Willot, dyrektor ds. marketingu opon użytkowych Tires Goodyear Europa, Bliski Wschód i Afryka. „Mega naczepy o pojemności 100m3 odgrywają coraz ważniejszą rolę w europejskim transporcie i wymagają specjalistycznych opon ciężarowych. Z przyjemnością oferujemy tego rodzaju produkt, który nie tylko reprezentuje europejską jakość i pomaga redukować koszty operacyjne, lecz także jest dostępny w przystępnej cenie.”

Uzupełnienie oferty ogumienia dla pojazdów ciężarowych Sava o nową, niskoprofilową oponę 435/50R19.5 do naczep daje jeszcze większy wybór operatorom samochodów użytkowych, którzy poszukują jakości w przystępnej cenie. Na europejskiej etykiecie nowa opona Cargo 4 435/50R19.5 uzyskuje kategorię B w zakresie oporu toczenia, kategorię C pod względem przyczepności na mokrej nawierzchni oraz 70 dbA i symbol jednej fali pod względem zewnętrznego hałasu. Opony są już dostępne w sprzedaży i nadają się do nacinania i bieżnikowania.

 

Linia opon ciężarowych Sava oferuje szeroki wybór popularnych rozmiarów operatorom pojazdów użytkowych, którzy zwracają uwagę na koszty. W skład aktualnego portfolio marki w tym segmencie rynku wchodzi Avant 4Plus na oś kierowaną, Orjak 4Plus na oś napędową oraz Cargo 4 dla naczep. Oferta Savy skierowana jest również do cieszącego się coraz większym zainteresowaniem segmentu opon o niskim profilu. Dla pojazdów pracujących w transporcie mieszanym – na drogach i poza nimi – Sava oferuje linię opon MS, a w komercyjnych zastosowaniach miejskich popularne są opony City U4. Wszystkie opony ciężarowe Sava nadają się do nacinania i bieżnikowania.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!