Nowe elastyczne pakiety serwisowe dla pojazdów używanych Scania

1 sierpnia 2016, 13:46

Scania udostępniła nową ofertę z pakietami serwisowymi dedykowaną dla pojazdów używanych. Pakiety serwisowe zostały przygotowane w trzech wariantach. Najszerszy z nich oferuje między innymi pełny dostęp do informacji dostarczanych przez system telematyczny Scania FMS, ułatwiający użytkownikom kontrolę nad flotą, w tym zużyciem paliwa.

– Przewidujemy, że sprzedaż pojazdów używanych będzie zmierzać w podobnym kierunku, jak aut nowych. Jak wynika z analizy rynkowej tego segmentu w Polsce, dużą popularnością cieszą się obecnie auta w wieku 3 –5 lat. Dlatego też oferujemy do nich kompleksową obsługę serwisową, zbliżoną do tej, jaką objęte są nowe pojazdy Scania. Nasza oferta obejmująca pojazd wraz z dodatkowymi usługami podlega stałemu rozwojowi. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli utrzymywać flotę w pełnej sprawności oraz w prosty sposób ją kontrolować, a tym samym zwiększyć wydajność przewozów – komentuje Łukasz Pokropek, Dyrektor ds. Pojazdów Używanych i Wynajmu Scania Polska S.A.

Nowa_oferta_pojazdy_uzywane_Scania

Nowa oferta pojazdów używanych Scania charakteryzuje się uproszczoną procedurą zakupu. Wybrany pakiet może zostać zwarty w umowie leasingowej, wówczas jego koszt będzie wliczany w ratę leasingową.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!