Coraz bliżej do premiery nowej Scanii – możesz zobaczyć ją na żywo

8 sierpnia 2016, 11:22

Premiera pojazdu Scania nowej generacji odbędzie się już 23 sierpnia. Wydarzenie będzie można zobaczyć na żywo poprzez stronę internetową nextgenscania.com i profil Scania na Facebooku.

ScaniaNextGeneration– Będziemy obecni wszędzie tam, gdzie znajdują się nasi klienci, kierowcy i miłośnicy Scania. Dlatego transmisja premiery nowego pojazdu będzie dostępna online, do obejrzenia na przykład na urządzeniach mobilnych. Możecie towarzyszyć nam w tym ważnym dla nas dniu podczas odpoczynku w trasie, w domu lub w biurze. Będzie to największe tego typu wydarzenie związane z inauguracją nowego produktu w historii Scania – komentuje Erik Ljungberg, dyrektor działu relacji korporacyjnych w Scania.

Gala połączona z premierą nowego pojazdu odbędzie się w Paryżu. W trakcie wydarzenia widzowie poznają zalety nowej ciężarówki oraz prześledzą proces jej powstania od wczesnych etapów projektowania, po testy. Poza nowym pojazdem, oferta Scania zostanie poszerzona o nowe usługi mające na celu zagwarantowanie optymalnej wydajności ekologicznej i ekonomicznej.

– Obserwujemy ogromny wzrost aktywności w wykorzystywanych przez nas mediach społecznościowych. Obecnie profil Scania na różnych portalach obserwuje około dwóch milionów użytkowników. Dlatego udostępniamy im transmisję z premiery nowego pojazdu, by mogli towarzyszyć nam w tym wyjątkowym wydarzeniu – powiedział Staffan Ekengren, dyrektor Scania Newsdesk.

Transmisja z premiery pojazdu Scania nowej generacji będzie dostępna poprzez: nextgenscania.com oraz facebook.com/scaniagroup.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!