Young Best Driver – pierwsze takie zawody w Polsce

12 sierpnia 2016, 9:13

Zostało niewiele czasu do prawdopodobnie najbardziej widowiskowego konkursu w branży transportowej w tym roku. Już 27 sierpnia odbędą się zawody Young Best Driver of the year 2016.

Untitled-1

Który zawodowiec nie chciałby spróbować swoich sił w jeździe zestawem z naczepą na czas? Właśnie w sobotę 27 sierpnia będzie szansa zobaczyć jak z takim zadaniem radzi sobie 28 najlepszych w Polsce młodych driverów.

Young Best Driver 2016 to nie tylko widowiskowa jazda zestawem na czas, ale także szereg przygotowanych przez organizatorów atrakcji, pokazów oraz konkursów. Podczas całego wydarzenia, każdy z widzów będzie miał okazję darmowego uczestnictwa w specjalistycznych warsztatach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w kraju dotyczących m.in.: nowoczesnych systemów wspomagania kierowców, prawa transportowego czy bezpiecznego mocowania ładunków.

W harmonogramie przewidzianych jest szereg pokazów, np. Subaru Impreza Sti (420KM) vs Daf XF 106 (460KM) – który jest silniejszy? Pokaz jazdy zestawem z nieprawidłowo zamocowanym ładunkiem czy też „dziewiczy” przejazd na czas zestawem Andiego Mancina – kierowcy wyścigowego i rajdowego, wice mistrza Rally America . Dla wszystkich widzów – zawodowców – organizatorzy przygotowali również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, np. przeciąganie na czas „Tira” liną w podwójnej obsadzie, gdzie główną wygraną jest wyjazd jako VIP na Wyścigowe Mistrzostwa Europy Ciężarówek w Belgii na torze Zolder. Nad wszystkimi zmaganiami czuwać będzie duet Maciej Wisławski i Mariusz Pudzianowski, który łączy w sobie „wiedzę i doświadczenie” z „siłą przebicia”.

Konkurs odbędzie się na ODTJ Międzychód 44 (Gmina Dolsk – Wielkopolska), start imprezy o godzinie 10.00.

Więcej informacji na www.youngbestdriver.pl  oraz www.facebook.com/SzkolaBestDriver/

 

Portal TruckFocus.pl jest patronem medialnym konkursu Young Best Driver 2016

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!