HELLA Eliver – porównaj reflektory i lampy przed zakupem

25 sierpnia 2016, 16:10

Dzięki aplikacji HELLA Eliver można w prosty sposób porównać pracę reflektorów roboczych, reflektorów dodatkowych, lamp ostrzegawczych i systemów ostrzegawczych. Cały proces można wykonać nie ruszając się z miejsca – na ekranie komputera lub smartfona.

Reflektory robocze i reflektory dodatkowe

Pojazdy eksploatowane w ciężkich warunkach i pod dużym obciążeniem muszą mieć światła, na których można polegać w każdej sytuacji. Reflektory robocze i reflektory dodatkowe HELLA nie tracą swojej sprawności pod wpływem wysokiej temperatury, ekstremalnej wilgotności czy błota.

W tego typu oświetlenie można wyposażyć ciągniki i kombajny rolnicze, maszyny budowlane, maszyny leśne, pojazdy specjalne i samochody ciężarowe. Dzięki aplikacji Eliver możliwe jest porównanie reflektorów z całej, bogatej oferty HELLA. Aplikacja pozwala zobaczyć rozkład światła na polnej drodze, na jezdni oraz na bezdrożu. Wśród wielu funkcji aplikacji, jedną z ciekawszych jest podziałka z odległością, ułatwiająca porównanie zasięgu świateł. Po wciśnięciu przycisku Informacje znajdziemy zarówno wykres pokazujący snop światła, jak i główne cechy oświetlenia oraz jego masę.

he1 he2

Lampy i systemy ostrzegawcze

W aplikacji Eliver do lamp i systemów ostrzegawczych można w niemalże rzeczywistych warunkach porównać wszystkie produkty HELLA, by wybrać produkt odpowiedni do swoich potrzeb. Są tam dostępne różne pojazdy i scenariusze.

he3

Aplikacja ELIVER to sposób, by bezbłędnie wybrać najlepsze dla siebie oświetlenie i mieć pewność, że dokonało się właściwego wyboru.

Zobacz film prezentujący działanie aplikacji:

Aplikacja znajduje się pod adresem: www.hella.com/MicroSite/eliver
Inne aplikacje HELLA: www.hella.com/online-services/pl/index.html

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!