Inter Cars zaczyna odliczanie

5 września 2016, 16:01

Tylko godziny dzielą nas od zakończenia konkursu Gala Biesiadna 2016, organizowanego przez Inter Cars. Za kilka dni znane będą pierwsze wyniki rywalizacji. Klienci spółki dowiedzą się też, kto zdobył zaproszenie na finałową galę w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Promocja Inter Cars kończy się 9 września. Około 15 września na platformie myintercars.com pojawią się pierwsze wyniki uczestników konkursu. Zostanie tam również opublikowany ich ranking. Wówczas będzie już wiadomo, komu udało się osiągnąć najlepsze rezultaty i kto wygrał pojedyncze zaproszenie do udziału w wielkim finale – gali biesiadnej w Hotelu Gołębiewski. Zaproszenia trafią do 450 osób. Każda może dokupić dodatkowe zaproszenie dla osoby towarzyszącej.

Info_Pras_Inter_Cars_Inter_Cars_zaczyna_odliczanie

Przez ostatnich 6 miesięcy klienci Inter Cars rywalizowali w konkursie o nagrody, spośród których najważniejszą jest udział w finałowej gali. Odbędzie się ona w dniach 7-9 października. Przed laureatami wystąpią wówczas największe polskie gwiazdy sceny kabaretowej: Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, Maciej Stuhr, a także muzycznej: Boys, Weekend, After Party oraz orkiestra Zgniewa Górnego w towarzystwie: Katarzyny Jamróz, Gangu Marcela, Rudiego Schuberta, Władysława Grzywny, Kwartetu Rampa, Beaty Rybotyckiej, Hanny Śleszyńskiej, Roberta Rozmusa i Wojciecha Kalety. Ponadto, w sobotę w ciągu dnia, goście spółki będą mogli spotkać się z Magdą Gessler, która poprowadzi dla nich panel kulinarny.

Podczas gali finałowej zostaną oczywiście wręczone nagrody dla najlepszych uczestników konkursu. Będą to doładowania multikarty IC Premia Cash. Laureaci każdego z 15 rankingów, którzy zajmą miejsca od 1 do 5, otrzymają nagrodę pieniężną o wartości:

  • 1 miejsce – 10 000 zł,
  • 2 miejsce – 8 000 zł,
  • 3 miejsce – 6000 zł,
  • 4 miejsce – 4000 zł,
  • 5 miejsce – 2000 zł.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!