Dachser podsumował 10 lat działalności w Polsce

3 października 2016, 13:54

Dachser podsumował dekadę działalności w Polsce na wydarzeniu zorganizowanym w połowie września w oddziale w Koninku pod Poznaniem. Zebrało się tam blisko stu przedstawicieli firm współpracujących z operatorem, lokalnych władz oraz mediów, a także kilkudziesięciu pracowników różnych oddziałów Dachser z Polski i zagranicy.

– Przez 10 lat polski Dachser przewiózł 5 624 504 przesyłki o łącznej wadze 2 297 640 ton, realizując dostawy z i do 118 krajów na całym świecie. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i systematycznie wzrasta skala naszych operacji. Jednak wcale nie chcemy być najwięksi, tylko najlepsi. Chcemy rozwijać się w sposób zrównoważony, by móc zapewnić wszystkim naszym klientom najwyższy poziom obsługi. Dlatego też wciąż udoskonalamy nasze usługi i rozbudowujemy sieć połączeń do innych państw. Aktualnie realizujemy transporty poprzez 58 linii importowych i 46 eksportowych, naszym celem jest uruchomienie bezpośrednich połączeń z Polski do wszystkich krajów europejskich – powiedział Grzegorz Lichocik.

Dachser_trucks

Jubileuszowy event Dachser otworzyła przemowa Wolfganga Reinela, dyrektora zarządzającego działu European Logistics Europy Północnej i Środkowej. W trakcie wystąpienia m.in. podziękował Grzegorzowi Lichocikowi – prezesowi Dachser w Polsce oraz Robertowi Pastrykowi – dyrektorowi generalnemu dywizji Air & Sea Logistics w Polsce za zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju Dachser i oddanie, z jakim kierują krajowymi strukturami przedsiębiorstwa.

Grzegorz Lichocik i Robert Pastryk podziękowali również pracownikom polskich oddziałów Dachser za ich wkład w dynamiczny rozwój i sukcesy firmy w ostatnich latach,
– Kiedy zaczynaliśmy, w Dachser pracowało 46 osób, w tym roku przekroczymy 400. Sukces, który osiągnęliśmy, zawdzięczamy naszym pracownikom. Bez oddanego i lojalnego zespołu na pewno by nas tu dzisiaj nie było – mówił podczas eventu Grzegorz Lichocik.

Dla uczestników imprezy jubileuszowej przygotowano także różnorodne atrakcje. Dr Marek Zieliński z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu wygłosił wykład o zaufaniu w biznesie. Goście mieli też możliwość uczestnictwa w wycieczkach po terminalu cross-dockingowym oraz magazynie logistyki kontraktowej. W rezultacie, podążając śladami przesyłek, krok po kroku poznawali szczegóły operacji realizowanych przez Dachser na rzecz klientów oraz obserwowali jakość i precyzję, z jaką przeprowadzane są poszczególne czynności.

Uczestnicy eventu mieli też okazję posmakować specjałów kuchni narodowych różnych krajów, gdyż przygotowano stoiska kulinarne, reprezentujące przykładowe kierunki dostaw obsługiwane przez operatora – USA, Niemcy, Czechy, państwa skandynawskie, a także Polskę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!