6 DAF-ów XF z wymienną zabudową we flocie Marathon

17 października 2016, 14:08

W październiku flotę Marathon zasiliło 6 najnowszych DAFów XF EURO 6 z wymienną zabudową typu BDF. Podwozie pojazdów wyposażone jest w ramę, w której zamontowane są zamki i cały układ elektryczny. Dzięki temu możliwa jest instalacja różnych wariantów wymiennych zabudów oraz wariantów odpowiednich do przewożenia kontenerów.

Poprzez eliminację zbędnych przebiegów i zbędnego ruchu pojazdów, generowane są wyłącznie niezbędne działania transportowe zoptymalizowane pod względem czasowym i kosztowym.

Kierowcy floty MARATHON, po przejściu szkolenia z obsługi wymiennych podwozi BDF, potwierdzają, że wystarczy kilka manewrów aby samochód ciężarowy był gotowy do odłączenia ciągnika od wymiennego kontenera. Dla kierowców tak zmodernizowana flota to przede wszystkim oszczędność czasu, który zwykle tracony jest na rozładunek i załadunek. Przygotowywanie wysyłki odbywa się bez udziału pojazdu. BDF może zostać załadowany w dowolnej chwili i zabrany w dowolnym momencie.

Od początku 2016 roku firma zakupiła aż 31 nowych ciężarówek. Najnowsze pojazdy zastąpiły czteroletnie MANy TGL 12.25. Firma już przygotowuje się na zakup kolejnych 10 samochodów ciężarowych oraz 16 wymiennych kontenerów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!