Mobilny Program Partnerski DT Spare Parts

3 października 2016, 8:11

Diesel Technic zaprezentował nową, mobilną platformę informacyjno-zamówieniową.

untitled-2

Diesel Technic przedstawiał Portal Partnerski po raz pierwszy zwiedzającym targi Automechanika we Frankfurcie. Mobilny Portal Partnerski ma służyć jako efektywne narzędzie informacyjne i marketingowe. Jest jednym z wielu innowacji w zakresie produktów i usług, które Diesel Technic wprowadza pod hasłem „Aftermarket 4.0 – Upgrade now”.

W ubiegłym roku Portal Partnerski zastąpił udany program Product Info System – poprzednią kompleksową platformę przetargową. Innowacyjne funkcje wyszukiwania, szczegółowe informacje o produktach ze szczegółami technicznymi, a także obszerne informacje na temat zastosowań produktów i dostęp do dokumentów biznesowych – to skrócona charakterystyka Portalu Partnerskiego.

W czasie frankfurckiej wystawy Diesel Technic zaprezentował po raz pierwszy mobilną wersję Portalu. Korzystanie z tej wersji pozwala w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca mieć dostęp do całego asortymentu produktów – 35 000 części zamiennych marki DT Spare Parts i 1 000 części zamiennych marki Siegel Automotive. Aplikacja poprzez smartfona lub tablet przyjmie zlecenia i natychmiastowo je rozpatrzy. Portal Partnerski w wersji mobile jest dostępny pod linkiem: http://partnerportal-mobile.dieseltechnic.com i uzupełnia inne narzędzia serwisowe Diesel Technic, takie jak cyfrowe katalogi produktów, które są również dostępne w Portalu.

Wersje cyfrowe katalogów są dostępne na stronach internetowych: www.dt-spareparts.com i www.siegel-automotive.com. Drukowane katalogi można zamówić za pośrednictwem powyżej podanych stron firmowych lub u partnerów dystrybucyjnych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!