Karty paliwowe Shell dbają o bezpieczeństwo

20 października 2016, 16:18

Dzięki opcji Chip&PIN, karty paliwowe Shell pozwalają na skuteczniejszą kontrolę i ochronę wszystkich transakcji.

Nowe chipowe karty Shell są nie tylko zabezpieczone indywidualnym kodem PIN, ale
i wyposażone w mikroprocesor, którego nie można zduplikować. Dzięki temu, że wymagają każdorazowego uwierzytelnienia, nie wiążą się z ryzykiem utraty środków w przypadku ich zgubienia lub kradzieży. Ponadto przypisanie karty do konkretnego pojazdu pozwala na natychmiastową reakcję obsługi stacji, w przypadku nieuprawnionego użycia karty.

2201198_Shell_CF_Cards_12_Europe_png

Zastosowanie technologii chipowej w kartach euroShell oraz Shell PrePaid, transakcje potwierdzane PIN-em, przypisanie karty do jednego pojazdu oraz system aktywacji i blokad, to gwarancje najwyższych standardów bezpieczeństwa oferowanych przez Shell. Wszystkie mają uchronić właścicieli firm transportowych przed stratami
w wyniku nieuczciwych praktyk kierowców. W Shell został powołany specjalny zespół ekspertów zajmujący się stałym monitorowaniem transakcji w celu zapobiegania nadużyciom dokonywanym przez kierowców. Ponadto dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi i specjalistycznej wiedzy, kontroli wydatków oraz monitorowaniu transakcji poprzez aplikację Shell Card Online, mają być wsparciem przedsiębiorców w planowaniu bieżących kosztów firmy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!