Jak będzie wyglądał transport w Europie za 20 lat?

21 listopada 2016, 12:09

Giełda transportowa Clicktrans rusza z drugą edycją programu stypendialnego „Jak będzie wyglądał transport w Europie za 20 lat?”, którego celem jest zachęcenie studentów do poszerzenia wiedzy o transporcie w Europie.

konkurs_stypendialny_ii_edycja_clicktrans_pl-kopia

To już druga edycja konkursu stypendialnego organizowanego przez Clicktrans.pl. Poprzednia edycja skończyła się w czerwcu 2016 roku i cieszyła się sporą popularnością wśród studentów uczelni z całej Polski.

Tym razem tematem przewodnim konkursu jest przyszłość transportu. Jakie są wyobrażenia młodych ludzi, w którą stronę rozwinie się ta branża? Czy przyszłość widzą w rozwoju transportu drogowego, kolejowego, a może innych sektorów? Jak ważne są dla studentów zagadnienia dotyczące optymalizacji transportu i rozwiązań przyjaznych środowisku? Te i inne zagadnienia związane z transportem, mogą rozwinąć studenci, którzy napiszą pracę i wezmą udział w konkursie.

– “Ideą przyświecającą Clicktrans.pl przy organizacji tego programu stypendialnego jest poszerzenie wiedzy studentów o transporcie. Wiemy, że studenci zarówno kierunków ścisłych, jak i humanistycznych mogą wnieść innowacyjne pomysły do branży transportowej. Chcemy poznać i wspierać ich kreatywne koncepcje.” – wyjaśnia Agnieszka Korzeniewska z Clicktrans.pl.

Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni jednorazowym stypendium o łącznej wartości 2000 złotych. Konkurs stypendialny trwa do 8 stycznia 2017 roku. Więcej o konkursie stypendialnym „Jak będzie wyglądał transport w Europie za 20 lat?” oraz o nagrodach można przeczytać na stronie internetowej organizatora.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!