Światło drogowe LED ze światłem pozycyjnym LED od WESEM

9 grudnia 2016, 13:10

Nowy reflektor FERVOR został stworzony zarówno dla koneserów oświetlenia, jak i amatorów dobrych lamp, którzy chcą się wyróżnić. Profukt jest już w sprzedaży.untitled-1

Producent oświetlenia motoryzacyjnego WESEM wprowadził na rynek nową homologowaną lampę drogową w technologii LED. FERVOR nie tylko rozświetli drogę, ale też sprawi, że samochód na niej będzie się wyróżniał.

Oficjalna premiera FERVOR-a w Polsce odbyła się na Master Truck Show 2016 w dniach 22-24 lipca. Na rynkach zagranicznych produkt został przedstawiony klientom podczas największych na świecie targów motoryzacyjnych Automechanika Frankfurt, które odbyły się we wrześniu.

Technologia LED sprawia, że lampa jest energooszczędna i wydajna. 6-ściodiodowe światło drogowe daje naturalną, przyjazną dla oka barwę, a włączone reflektory zapewniają nawet do 500m jasnej drogi przed maską pojazdu. Na uwagę zasługuje światło pozycyjne w  nowoczesnym kształcie. Dzięki niemu FERVOR rzuca się w oczy i nadaje charakteru ciężarówce.

untitled-1z

Reflektor wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, a jest to jednocześnie – jak zapewnia producent – praktyczny i użyteczny produkt w bardzo rozsądnej jak na swą klasę cenie.

Reflektor można nabyć u wybranych dostawców oświetlenia motoryzacyjnego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!