IVECO ogólnopolskim partnerem motoryzacyjnym Szlachetnej Paczki

19 grudnia 2016, 14:28

Flota samochodów IVECO Dail rozwiozła przed świętami paczki do potrzebujących rodzin z 65 miast i miejscowości w całym kraju.

Podczas tegorocznego finału Szlachetnej Paczki firma IVECO Poland wraz z autoryzowanymi dealerami IVECO wsparli projekt na skalę ogólnopolską, dzięki ścisłej współpracy z następującymi dealerami: Siltruck (Skoczów i Opole), Exmot (Bydgoszcz), Exmot (Toruń), Auto-Mobil (Wejherowo), ADF Auto (Wrocław), Pol-Car (Poznań), STC (Rzeszów), Uni Truck (Warszawa i Łódź).

jpg_podsumowanie

Organizatorom Szlachetnej Paczki udostępniono flotę samochodów IVECO Daily wraz z dodatkową kartą paliwową. Samochody zostały wykorzystane podczas finału do dostarczenia paczek z magazynów bezpośrednio do potrzebujących rodzin. Współpraca miała zasięg ogólnopolski i nie powiodłaby się bez ciężkiej pracy wolontariuszy, którzy spisali się jako kierowcy pojazdów IVECO Daily, dbając o bezpieczny dowóz paczek do 65 miast i miasteczek w całym kraju.

Tomasz Wykrota, Marketing Manager w IVECO POLAND:
„W tym roku postanowiliśmy wesprzeć Szlachetną Paczkę w dziedzinie, na której znamy się najlepiej. Było to możliwe dzięki dużemu poparciu i zaangażowaniu naszych dealerów w całej Polsce i ich bezpośredniej współpracy z wolontariuszami. Jesteśmy dumni, że IVECO Daily mógł wesprzeć projekt ostatniej prostej tej pięknej inicjatywy. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym pracownikom autoryzowanych Dealerów oraz pracownikom IVECO Poland za wsparcie i zaangażowanie.”

W ramach wsparcia Szlachetnej Paczki samochody IVECO przejechały ponad 10 000 km, docierając do domów 165 rodzin w całym kraju. Logistyka akcji była na tyle skomplikowana, że zaangażowano w nią aż 120 wolontariuszy Szlachetnej Paczki oraz około 30 pracowników marki IVECO.
Projekt Szlachetna Paczka, jak co roku zakończył się sukcesem. Wszystkie potrzebujące rodziny otrzymały mądrą pomoc, stanowiące nieocenione wsparcie na dalszej drodze życia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

yh, 20 grudnia 2016, 10:12 0 0

brawo

Odpowiedz