FM Logistic z nowym partnerem

12 stycznia 2017, 13:44

Firma Humana, producent żywności dla dzieci i niemowląt, wybrała FM Logistic na partnera logistycznego w Polsce. Kontrakt obejmuje świadczenie usług w zakresie magazynowania, transportu oraz co-packingu.

Jednym z kluczowych elementów, które zadecydowały o wyborze FM Logistic, okazała się kompleksowość usług świadczonych przez operatora oraz ugruntowane doświadczenie w obszarze realizacji dostaw do sieci i hurtowni farmaceutycznych.

– „Zaangażowanie FM Logistic, którego mieliśmy okazję osobiście doświadczyć już na etapie procesu przetargowego, podejście ich zespołu do naszych potrzeb oraz wysoka jakość, z której operator jest znany, to czynniki, które wpłynęły na naszą decyzję o podjęciu współpracy” – mówi Adam Moskała Dyrektor Zarządzający w Humana Poland Sp. z o.o.

fm

– „Cieszymy się, że Humana dołączyła do grona naszych klientów. Biorąc pod uwagę wysokie kryteria i standardy, jakie składają się na DNA tej marki, to ogromny sukces całego naszego zespołu. Podpisanie tego kontaktu jest także potwierdzeniem, że podejmowane przez nas działania zmierzające do tego, by FM Logistic stało się operatorem pierwszego wyboru, przynoszą owoce w postaci nowych kontraktów z renomowanymi firmami” – powiedział Piotr Sukiennik Dyrektor Zarządzający CE.

Humana to globalna firma z 60-letnią tradycją, produkująca najwyższej jakości żywność dla niemowląt i dla dzieci.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!