Nowy e-Katalog TRP: 17 języków i 70 000 części

26 stycznia 2017, 12:32

Nowy e-Katalog TRP zawiera ponad 70 000 części do wszystkich marek ciężarówek, przyczep i naczep. Teraz jest on dostępny aż w 17 językach.

— W nowym katalogu zrobiliśmy wielki krok naprzód, jeśli chodzi o najwyższej klasy obsługę klientów. Na przykład, e-katalog TRP zawiera więcej ilustracji i bardziej przejrzyste opisy części – powiedział Bram Vermolen, dyrektor PACCAR Parts ds. marketingu. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że klient chce zamówić właściwą część za pomocą zaledwie paru kliknięć. Zamiast tego można błyskawicznie znaleźć właściwą część podając nazwę artykułu, oryginalny numer części lub numer pozycji u dostawcy. E-Katalog TRP pokazuje również pozycje alternatywne i produkty powiązane potrzebne do wykonania naprawy, co przyczynia się do poprawy jakości i efektywności oraz wydłużenia czasu użytkowania pojazdu. – dodał.

02._Brand_new_PACCAR_Parts_TRP_eCatalogue

Nowy e-Katalog TRP jest dostępny w 17 językach. E-Katalog TRP współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi i można z niego korzystać zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy nawet smartfony. Części TRP można kupować u ponad 1 000 dealerów DAF, w sklepach TRP i w sklepie internetowym.

01._Brand_new_PACCAR_Parts_TRP_eCatalogue

E-Katalog TRP można znaleźć na pod adresem www.trpparts.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Zonk, 27 stycznia 2017, 12:33 0 0

Szkoda ze słabo działa, nie znajduje tarczy hamulcowej po numerze orginalnym DAF np. 1640561

Odpowiedz