Grupa Lannutti kupuje 610 nowych Stralisów, w tym na LNG

16 lutego 2017, 14:44

Grupa Lannutti podpisała kontrakt na dostawę 610 egzemplarzy Nowego Stralisa w wersjach o niskim zużyciu paliwa oraz na gaz LNG.

W ramach umowy zostaną dostarczone następujące pojazdy:

  • Stralis XP, model AS440S48TP, z silnikiem IVECO Cursor 11 o mocy 480 KM, wyposażony w kabinę HI-WAY, zaprojektowany pod kątem maksymalnej efektywności i wykorzystujący najnowocześniejsze systemy pozwalające na zmniejszenie zużycia paliwa;
  • Stralis XP, model AT440S46TP SL, z silnikiem IVECO Cursor 11 o mocy 460 KM w wersji superlekkiej umożliwiającej maksymalizację ładowności;
  • Stralis, model AT440S46T/XP, z silnikiem IVECO Cursor 11 o mocy 460 KM, w wersji trójosiowej 6×2;
  • Stralis, model AS440S40TP NP (Natural Power), z silnikiem IVECO Cursor 9 o mocy 400 KM, z podwójnym zbiornikiem LPG zapewniającym zasięg do 1 500 km.

– W ciągu ostatnich lat mam ogromną przyjemność obserwować rozwój naszej współpracy z Lannuttii, przechodzący w rozwój nowych produktów. Podpisana umowa jest jedną z najważniejszych w Europie pod względem liczby pojazdów: obejmuje 610 Nowych Stralisów w wersjach XP oraz NP, z których oba stanowią najlepsze rozwiązania w zakresie zrównoważonego transportu: jeden charakteryzuje się najlepszymi osiągami pod względem zużycia paliwa, podczas gdy drugi jest pierwszym pojazdem zasilanym gazem ziemnym, dostosowanym do transportu długodystansowego – powiedział Pierre Lahutte, Prezes Marki IVECO.

– Wybraliśmy IVECO jako dostawcę pojazdów pozwalających odnowić naszą flotę z dwóch powodów: niezawodności samych pojazdów oraz naszego związku opartego na wzajemnym zaufaniu. Dobre pojazdy to podstawa naszego biznesu. Na przestrzeni lat mieliśmy możliwość bezpośredniego testowania innowacyjności i jakości IVECO. Drugim powodem jest współpraca, która od wielu lat łączy nas z tą marką. Podpisanie dzisiejszej umowy jest owocem tej długoletniej relacji: IVECO zawsze oferowało nam wrażliwość i chęć znajdywania optymalnych rozwiązań, które mają znaczenie dla naszej firmy – przekonywał Valter Lannutti, Prezes Zarządu Spółki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!