Autos gra dla WOŚP i zbiera kultowe pojazdy

4 marca 2017, 19:29

25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był kolejną możliwością do licytacji niepowtarzalnych przedmiotów, a tym samym niezmiennie okazją do pomocy innym. Autos od lat bierze udział w aukcjach organizowanych na rzecz WOŚP i podczas ostatniego finału również nie mogło być inaczej. Od kilku lat firma konsekwentnie licytuje przedmioty związane ściśle z tematyką motoryzacyjną. Teraz było podobnie.

Dotychczasowe zbiory Autos można już nazwać kolekcją. W zbiorach firmy znajdują się: Fiat 125p, który w filmie „Bogowie” wystąpił w roli samochodu samego prof. Religi, jest Chopper zbudowany przez studentów Politechniki Białostockiej, jest również stary maluch ozdobiony już po zakupie w grafikę 23. Finału WOŚP oraz moto-rower Komar.

W tym roku do tego grona dołączył ambulans – Karetka Polonez Cargo Van Plus z 1999. Na liczniku widnieje niewiele ponad 11 000 przejechanych kilometrów. Karetka już od kilku lat nie była używana i właśnie dlatego jej poprzedni właściciel postanowił przeznaczyć ją na aukcję WOŚP. Samochód mimo pełnoletności jest w idealnym stanie, w pełni sprawny i z pełnym wyposażeniem. Auto od 15 lutego jest już w centrali Autos w Solcu Kujawskim.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!