Warsztaty Q-Service Truck serwisują pojazdy Isuzu

24 kwietnia 2017, 23:05

Siedem warsztatów – członków sieci Q-Service Truck – dołączyło do sieci serwisowej Isuzu Trucks. Wkrótce powiększy się ona o kolejne dwa serwisy.

12 kwietnia w Cząstkowie Polskim k. Warszawy odbyło się pierwsze robocze spotkanie z nowymi członkami sieci serwisowej Isuzu Trucks. W lutym dołączyło do niej siedem warsztatów, będących jednocześnie członkami sieci serwisowej Q-Service Truck. Dwa kolejne są na etapie przystąpienia.

Celem spotkania było zapoznanie serwisów z gamą pojazdów oferowanych przez japońskiego producenta na rynku polskim. Poprowadzili je przedstawiciele Isuzu Trucks Polska, oficjalnego importera ciężarówek w naszym kraju. Zaprezentowano m.in. ofertę handlową wszystkich modeli ciężarówek Isuzu. Głównym kryterium podziału modeli była ich dopuszczalna masa całkowita. Następnym punktem było zagłębienie się w specyfikację techniczną pojazdów. Pokazano także, jak korzystać z platformy serwisowej online, w której każdy z uczestników może znaleźć pomoc w rozwiązaniu problemów serwisowych.

Bardzo ważną częścią spotkania było zaprezentowanie możliwości działania interfejsu diagnostycznego Isuzu. Odbyło się to na żywo, na przykładzie ciężarówek udostępnionych przez gospodarza. Spotkanie zakończyła dyskusja na temat standardów obsługi serwisowej i doboru części zamiennych do samochodów.

Warsztaty Q-Service Truck, które dołączyły do sieci Isuzu Trucks, będą zajmować się serwisem pojazdów Isuzu typu N, P, F i M21.

– Uzyskana autoryzacja podnosi prestiż naszej firmy. Chcemy podnosić swoje kwalifikacje w zakresie najnowszych rozwiązań, a te znajdziemy w autach Isuzu. Będziemy także budować zainteresowanie potencjalnych klientów, co na pewno przyniesie wzrost sprzedaży pojazdów, które następnie będą mogli oni u nas naprawiać – mówi Edward Kęćko, właściciel firmy AR-TIR z Suwałk.

– Bycie autoryzowaną stacją obsługi Isuzu jest nową gałęzią naszej działalności. Chcemy pomóc w rozpropagowaniu marki na lubelskich drogach. Na pewno bliskość naszego serwisu pomoże w sprzedaży aut w tym regionie – dodaje Michał Jastrzębski z firmy Intertransport z Radzynia Podlaskiego.

Spotkanie zainaugurowało cykl wizyt, podczas których prezentowane będą wszelkie nowości Isuzu Trucks dotyczące zarówno gamy pojazdów, jak i aspektów technicznych i konstrukcyjnych.

– W skład sieci serwisowej Isuzu Trucks weszły warsztaty, które są już członkami Q-Service Truck. Są to nasi wieloletni partnerzy, którzy mogą poszczycić się długą obecnością na rynku, doświadczeniem, świetnie wyposażonym zapleczem technicznym i najwyższym poziomem usług. Jesteśmy z tego dumni. Życzymy im, by poszerzenie zakresu działalności o naprawy pojazdów Isuzu przysporzyło im jeszcze większego grona zadowolonych klientów i zaowocowało dalszym podnoszeniem prestiżu firmy – podkreśla Adam Fąk, Koordynator ds. Sprzedaży w Q-Service Truck Sp. z o.o.

Członkowie sieci Isuzu Trucks:

Województwo mazowieckie

1.      N.S.C. TRUCK ANDRZEJ CIOK
ul. Mazowiecka 34/B  05-220 Zielonka
Telefon: +48 227818853
biuro@nsctruck.pl

2.      MOTIR-ABS NIEWIADOMSCY SP.J.
ul. Węgrowska 4, 08-300 Sokołów Podlaski
Telefon: +48 257872370
biuro@motirabs.pl

3.      TRUCK SUPPORT WOJCIECH BYRA, DANUTA BYRA S.C.
ul. Powstańców 97a, 05-870 Błonie
Telefon: +48 223504733
warsztat@trucksupport.pl

4.      TOP SERVICE GRZEGORZ KĄDZIELA*

ul. Sokołowska 61 B, 05-806 Sokołów
Telefon: +48 22 7161700
biuro@topservicetruck.pl

 

Województwo podlaskie          

5.      „AR-TIR” JOLANTA KĘĆKO
ul. Utrata 203, 16-400 Suwałki
Telefon: +48 87 5670964
artir.serwis@gmail.com

6.      GROMEK CAR SERVICE GROMEK MATEUSZ
Wola Zambrzycka 22A, 18-300 Zambrów
Telefon: +48 695301125
biuro@gromekservice.pl

Województwo lubelskie    

7.      INTERTRANSPORT SP Z O.O.

ul. Budowlanych 5A, 21-300 Radzyń Podlaski
Telefon: +48 83 3529281
michal.intertransport@gmail.com

Województwo zachodniopomorskie   

8.      MARCOTRANS SPÓŁKA Z O.O.

Kicko 2E, 73-112 Stara Dąbrowa/k. Szczecina
Telefon: +48 91 5791034
pawel.stepniak@marcotrans.pl

Województwo świętokrzyskie

9.      RO-JA-TRANS SP Z O.O.*
Ul. Samsonowicza 15, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Telefon: +48 41 2475040

* w trakcie uzyskiwania autoryzacji

 

Właścicielem sieci Q-Service Truck jest Inter Cars. Jest to pierwsza, ogólnopolska sieć warsztatów, zajmujących się przeglądami i naprawami pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autobusów. Obecnie w jej skład wchodzi 77 warsztatów. Zrzeszone serwisy pracują pod wspólnym logiem sieciowym, ale zachowują własną tożsamość i niezależność. Celem sieci jest stworzenie między warsztatami stałej i bliskiej współpracy, opartej na wymianie doświadczeń i informacji technicznych. Członkostwo w Q-Service Truck jest potwierdzeniem świadczenia przez serwis usług na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!