DKV świętuje 25-lecie w Polsce

8 czerwca 2017, 10:32

DKV Euro Service świętuje w Polsce 25-lecie swojej działalności. W Zamku Topacz pod Wrocławiem, miała miejsce uroczysta gala, w której udział wzięło przeszło 300 gości reprezentujących branżę transportową.

Wśród gości byli zarówno kluczowi klienci DKV, jaki i delegacja zarządu firmy z Niemiec oraz szefowie przedstawicielstw DKV w poszczególnych krajach Europy.

Uroczystość odbyła się w formule gali „oskarowej” DKV, której kulminacyjnym punktem było wręczenie wyróżnień 15 firmom, które w ciągu minionych 25 lat najbardziej przyczyniły się do rozwoju firmy w Polsce.

– Dziś ponad 10% obrotów firmy generowanie jest w Polsce. Odkąd Michał Bałakier przejął kierowanie spółką w 1999 r., jej obroty wzrosły 10-krotnie. Nie byłoby to możliwe bez codziennego wsparcia i inspiracji ze strony naszych klientów. Tego wieczoru chcemy im podziękować za ich wkład w rozwój i doskonalenie usług DKV. – mówi dr Alexander Hufnagl, dyrektor zarządzający DKV Euro Service.

Było też miejsce na kartkę z historii, a to dzięki obecności w wydarzeniu Barbary Kubaj (do niedawna dyrektor biura DKV), która towarzyszyła firmie od jej początków:

– Był 12 października 1992 roku. Trzy osoby, które wybrano do reprezentowania DKV w Polsce stawiły się o 8.00 rano przed drzwiami swojego nowego biura. Podłoga i puste ściany. W pierwszych dniach pracy naszym jedynym wyposażeniem były biurka i maszyny do pisania…

Przed otwarciem polskiej siedziby do grona klientów DKV należały tylko 24 firmy. Dziś jest ich ponad 7000. W ciągu tych 25 lat zdarzyło się wiele: 42 kraje Europy, 5.8 miliarda euro obrotu, 2,5 mln wydanych kart, 60 tysięcy punktów akceptacji, najważniejsze wyróżnienia i nagrody rynkowe. Firma wydająca karty paliwowe przeobraziła się w największą na europejskich drogach organizację serwisową. DKV jest dziś prekursorem w obszarze nowoczesnych technologii dla transportu. Przenosi usługi w sferę mobilności, oddając zarządzanie usługami w ręce klienta. Wyznacza kierunki innowacji w zakresie opłat drogowych – już wkrótce urzeczywistni europejską ideę jednolitej opłaty EETS.

Firmy wyróżnione statuetkami w podziękowaniu za wkład w rozwój DKV na przestrzeni lat:

AJMAG, RENEX, USP TRANSPORT SPEDITION, MATRANS, DELTA TRANS TRANSPORTE i DELTA TRANS LOGISTIK, PIOMAR, TRANSMAS, ZAKŁAD USŁUG MECHANIZACYJNYCH JERZY SUSARSKI, ANDREX ANDRZEJ KWIATKOWSKI, EUROTRANS WĄDOŁOWSKI, TARGOR TRUCK, MASŁOWSKI ANTONI INTERNATIONAL TRANSPORT, ZTE RADOM, TKS-TRANS, ANDRZEJ SYLIWONIUK AUTO TRANSPORT, EURO-PEGAZ.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!