WESEM na ADAC Truck Grand Prix w Niemczech  

22 czerwca 2017, 13:33

W dniach 30 czerwca – 2 lipca 2017 na Nurburgring w zachodnich Niemczech odbędzie się międzynarodowe wydarzenie ADAC Truck Grand Prix. To impreza ciesząca się ogromną popularnością wśród fanów „wyścigowych” ciężarówek. Polska firma WESEM wraz ze swoim niemieckim partnerem zaprezentuje swoje produkty podczas tego przedsięwzięcia.

Motorsport w rozmiarze XXL ma się dobrze. Przykładem jest organizowana ADAC Truck Grand Prix, międzynarodowa impreza dedykowana pasjonatom ciężarówek i wszystkim, którzy związani są lub interesują się tą branżą. Grand Prix odbędzie się już po raz 32-i. To połączenie motorsportu, targów branżowych i forum wymiany kontaktów zdobyło uznanie wielu odwiedzających, na których liczne przybycie przygotowani są organizatorzy także w tym roku.

Polski producent oświetlenia do pojazdów, firma WESEM wraz ze swoim dystrybutorem produktów w Niemczech, firmą BUHR zaprezentują nowości dedykowane do samochodów ciężarowych, dostawczych i terenowych – lampy drogowe ze światłem pozycyjnym FERVOR. Reflektory wykonane są w całości w technologii LED i występują w 2-óch rozmiarach: 220mm i 180mm. Będzie można zobaczyć także inne reprezentatywne produkty firmy produkowane do pojazdów samochodowych, które zdobyły już uznanie na całym świecie użytecznością, solidnością i niezawodnością.

Nurburgring to wymagający tor wyścigowy z długą historią i zawody na nim zawsze odbierane są z entuzjazmem. Każdy użytkownik i pasjonat ciężarówki na ADAC Truck Grand Prix znajdzie coś dla siebie, bo to nie tylko wyścigi, ale także platforma wymiany biznesowej czy festiwal dobrej zabawy dla całych rodzin.

Lampy firmy WESEM będzie można obejrzeć na stoisku R31.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!