Nowy numer Inter Truck

20 lipca 2017, 12:23

Klienci Inter Cars mogą już oczekiwać najnowszego wydania magazynu Inter Truck. W środku można znaleźć ważne informacje, porady i teksty produktowe z branży ciężarowej.

W aktualnym numerze czytelnicy przeczytają m.in. zapowiedź 16. Targów Inter Cars i, specjalnie przygotowywanej na to wydarzenie, osobnej strefy ciężarowej. Targi są jednym z najważniejszym tematów tego numeru. Co więcej, w wydaniu czytelnicy znajdą również zaproszenia na to wydarzenie.

Na łamach Inter Truck nie brakuje również pełnego przeglądu najważniejszych dla spółki wydarzeń z ostatnich tygodni, jak np. uroczyste otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS czy rozwój struktury filialnej.

Na czytelników czekają także interesujące artykuły na tematy branżowe oraz materiały dostarczające potrzebnej mechanikom wiedzy technicznej. Ponadto Inter Truck to źródło najbardziej aktualnych informacji dotyczących oferty Inter Cars, nowości w asortymencie spółki oraz spółek zależnych, jak np. Feber, a także narzędzi wspierających pracę serwisów ciężarowych, m.in. Katalogu Online, Bio Service i bazy informacji techniczno-diagnostycznych.

Inter Truck to kwartalnik wydawany przez Inter Cars i kierowany do profesjonalistów z branży ciężarowej. Najnowsze, lipcowe wydanie w najbliższych dniach trafi do klientów spółki w całej Polsce. Już teraz można zapoznać się z jego wersją elektroniczną, dostępną na stronie: www.truck.intercars.com.pl/pl/aktualnosci/publikacje/inter-truck-lipiec-2017/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!