Nowy katalog Aspöck Systems – części do pojazdów ciężarowych i naczep

1 sierpnia 2017, 7:15

W nowym katalogu produktów Aspöck Systems znajdziemy ponad 1 100 pozycji. Przejrzysty układ stron pozwala w mgnieniu oka odszukać potrzebne części. Katalog jest przyjazny dla użytkownika także za sprawą użycia intuicyjnych symboli cech produktów. 

Aspöck Systems produkuje lampy oraz kompletne instalacje oświetleniowe do pojazdów ciężarowych, naczep i przyczep. Z gotowych rozwiązań firmy w zakresie oświetlenia chętnie korzystają producenci pojazdów (OE). Jej produkty są jednak dostępne również na aftermarkecie. Można znaleźć je w ofercie największych dystrybutorów części motoryzacyjnych w Polsce. W ostatnim czasie Aspöck Systems zainwestował kilkanaście milionów złotych w budowę polskiej fabryki. Zakład w Kluczborku wytwarza m.in. lampy do samochodów dostawczych i osobowych, dostarczając je do pobliskiej fabryki Volkswagena we Wrześni. Polski zakład produkcyjny Aspöck jest drugą po portugalskiej, główną fabryką firmy w Europie.

Nowy katalog Aspöck Systems, zawierający części do pojazdów ciężarowych i przyczep jest już dostępny. Zawiera ponad 1 100 pozycji, przedstawionych w atrakcyjnej formie na ponad 280 stronach. Najnowsza publikacja międzynarodowego producenta to nie tylko szeroka gama produktów oświetleniowych, ale także powiązanych z nimi złącz wtykowych i innych akcesoriów.

Podczas projektowania katalogu najwyższą wagę przywiązano do przejrzystości oraz łatwości korzystania. Właśnie dlatego cechy poszczególnych produktów prezentowane są głównie za pomocą specjalnych piktogramów w układzie tabeli. Ważne informacje można zobaczyć już na pierwszy rzut oka. Układ ułatwia także porównywanie części ze sobą. Objaśnienia dla symboli są zawsze pod ręką, gdyż umieszczono je na ostatniej, składanej stronie, która może służyć również jako zakładka. Specjalny rejestr umieszczony na brzegu stron ułatwia wyszukiwanie określonych grup produktowych i przyspiesza dotarcie do konkretnego, poszukiwanego produktu.

Jednymi z największych zalet katalogu są jednolita struktura oraz wizualizacje produktów wraz z akcesoriami. Na grafikach przedstawiono bowiem nie tylko elementy oświetlenia, ale także powiązane z nimi części zamienne i akcesoryjne. Takie rozwiązanie gwarantuje łatwe rozpoznanie oraz znalezienie potrzebnych dodatkowych części z oferty Aspöck. Ponadto, lista produktów zawiera ilustracje graficzne, które wskazują jakie części akcesoryjne są dostępne i pod jakim numerem pozycji.

W katalogu znajdziemy także przegląd oferty złącz i wtyczek. Wszystkie elementy połączeniowe zostały tu przedstawione w przejrzysty sposób.

Katalog w formie papierowej jest dostępny u partnerów handlowych firmy Aspöck. Całą sieć sprzedaży Aspöck Group zaprezentowano na stronie: www.aspoeck.com. Tam również można znaleźć elektroniczną wersję nowego katalogu (tutaj).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!