BSPL na targach BUSWORLD 2017

12 września 2017, 14:03

Spółka BSPL, specjalista w zakresie układów chłodzenia, weźmie udział w największych targach autobusowych na świecie BUSWORLD 2017.

BSPL weźmie udział jako wystawca w największych targach autobusowych na świecie. W tym roku organizatorzy zapowiadają rekordową liczbę 350 wystawców z 33 krajów oraz ponad 35 000 odwiedzających.

Dla spółki BSPL targi BUSWORLD 2017 będą okazją do prezentacji kompleksowej oferty z zakresu chłodzenia, przeznaczonej dla pojazdów z każdym z czterech rodzaju napędu/zasilania.

– Udział w największych targach autobusowych na świecie pozwoli przedstawić innowacyjne rozwiązania opracowane przez naszą firmę szerokiemu gronu odbiorców. Jesteśmy przekonani, że będzie to znaczący krok w międzynarodowej ekspansji naszego przedsiębiorstwa. – powiedział Artur Kohlbrenner Dyrektor Zarządzający BSPL sp. z o.o.

Na stoisku 222b w hali nr 2  będzie można obejrzeć m.in. rozwiązanie zapewniające odpowiednią temperaturę pracy dla systemu ogniw wodorowych czy  układ chłodzenia autobusu elektrycznego wraz z elektroniką sterującą.

Targi odbędą się od 20 do 25 października w Belgii (Kortrijk).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!