Części zamienne i akcesoria do autobusów w Inter Cars

6 października 2017, 9:38

Części zamienne i akcesoria do autobusów są ważnym elementem oferty części do pojazdów użytkowych Inter Cars. Obecnie jest to 10 000 części, dostarczanych przez 150 dostawców.

Od 2010 r., w wyniku decyzji o utworzeniu w strukturze spółki komórki autobusowej, której głównym zadaniem jest obsługa klientów z sektora zamówień publicznych, sukcesywnie rozwijany jest asortyment części do autobusów miejskich, dalekobieżnych oraz autokarów.

Obecnie oferta liczy ponad 10 000 części i akcesoriów dostarczanych przez ponad 150 dostawców. W jej skład wchodzą podzespoły i osprzęt silników, części do układu hamulcowego i pneumatycznego, układu przeniesienia napędu, układu kierowniczego i zawieszenia osi, układu elektrycznego, elementy karoseryjne i wyposażenia wnętrza, opony oraz elementy systemów ogrzewania i klimatyzacji.

Sprzedaż części autobusowych prowadzona jest zarówno we wszystkich 100 filiach ciężarowych w całej Polsce, jak również w filiach zagranicznych. Inter Cars współpracuje z przedsiębiorstwami komunikacyjnymi, warsztatami, klientami indywidualnymi oraz z firmami handlowymi. Dzięki wykwalifikowanej kadrze spółka zapewnia profesjonalną obsługę przy zakupie części do autobusów wiodących marek takich, jak DAF, Evobus, Irisbus, Mercedes, Man, Neoplan, Scania, Solaris, Volvo, VDL Bova.

W ostatnich miesiącach Inter Cars wprowadził do oferty części zamienne do retarderów olejowych oraz wodnych firmy Voith, jednego z największych producentów układów napędowych do autobusów. Realizuje również zamówienia indywidualne na podzespoły do automatycznych skrzyń biegów tej marki.

Asortyment spółki wzbogacił się również o wentylatory osiowe i dmuchawy nawiewu włoskiego producenta Spal, lidera produktów pierwszego montażu.

Jeszcze przed sezonem zimowym Inter Cars zaprasza do zapoznania się z bogatą ofertą części zamiennych do agregatów grzewczych firm Eberspacher i Webasto.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!