DBK Rental rozszerza ofertę o pojazdy dostawcze

29 listopada 2017, 10:35

Do floty pojazdów dostępnych w wynajmie Grupy DBK dołączył kolejny segment – pojazdy dostawcze.

W ofercie krótko- i długoterminowego najmu pojawiły się pojazdy z segmentu lekkiego. W chwili obecnej model dostępny w wynajmie Grupy DBK to IVECO Daily, jeden z najczęściej wybieranych samochodów dostawczych w Polsce. Klienci mają do wyboru różne konfiguracje i zabudowy – furgony, chłodnie, izotermy, kontenery. W przypadku zainteresowania innym typem zabudowy istnieje możliwość przygotowania pojazdu do wynajmu na życzenie klienta. W najbliższym czasie do oferty DBK Rental dołączą inne popularne dla tego segmentu marki.

Użytkownicy pojazdów dostawczych wynajętych w DBK Rental otrzymują obsługę w zakresie serwisu (naprawy, przeglądy, wymiana ogumienia), finansowym (finansowanie, ubezpieczenie, podatek od środków transportowych dla pojazdów o DMC powyżej 3.5t, rejestracja pojazdu) oraz administracyjnym, w tym wsparcie doradców, zarządzanie flotą czy analizę stylu jazdy kierowców.

– Wprowadzając lekki segment do oferty wynajmu DBK Rental, kierowaliśmy się potrzebami naszych klientów. Część przewoźników ma w planach rozszerzenie wachlarza usług o transport lokalny i dystrybucję, gdzie najlepiej sprawdzają się pojazdy dostawcze. W takiej sytuacji wynajem stanowi najrozsądniejsze rozwiązanie – optymalne, z możliwością dostosowania do profilu działalności firmy. Nasi klienci mogą skorzystać z najmu w opcji krótko- i długoterminowej – wszystko w zależności od ich potrzeb i charakteru biznesu – mówi Łukasz Chyliński, dyrektor zarządzający DBK Rental.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!