Nowy dyrektor w Hussar Transport

9 lutego 2018, 7:00

W lutym do Hussar Transport dołączył Jan Łagunionok, który będzie zajmował stanowisko Dyrektora ds. Floty. Nowy członek zespołu będzie odpowiedzialny m.in. za ekspansję Spółki na nowych rynkach zagranicznych.

Jan Łagunionok posiada 14-letnie doświadczenie w branży TSL. W latach 2004-2005 był odpowiedzialny za fracht lotniczy w Kuehne + Nagel. Od 2005-2007 r. koordynował obszar transportu drobnicowego w Raben Group. W okresie 2008-2012 r. tworzył od podstaw dział spedycji w Loxxess Transteam. W latach 2012-2014 pełnił obowiązki w DSV Road a następnie pracował jako manager ds. podwykonawców w XPO Transport Solutions Poland.

 

Nasza spółka ma ambitne plany rozwoju w 2018 r. Zamierzamy zrealizować w tym czasie ponad 50 tys. zleceń. Stąd też wynika potrzeba wzmocnienia zespołu. Rolą nowego Dyrektora ds. Floty będzie rozwój i zarządzanie działem ds. podwykonawców oraz dotarcie do nowych rynków. Jego doświadczenie będzie też przydatne w rozbudowie portfela usług wsparcia podwykonawcy Spółki, a także stałym doskonaleniu poziomu satysfakcji podwykonawców ze współpracy z Hussar Transport – przekonuje Paweł Pietrzak, Prezes Zarządu Hussar Transport S.A.

 

Hussar Transport to dynamicznie rozwijająca się spółka, która ma ogromną szansę zwiększyć swój udział w rynku TSL, nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Cieszę się, że mogłem dołączyć do jej zespołu i mam nadzieję, że moje doświadczenie pozwoli nam zrealizować ten plan, szczególnie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej – dodaje Jan Łagunionok.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

nick, 28 lipca 2018, 16:56 0 0

jak tam plany rozwojowe firmy hussar?

Odpowiedz

Rambo bambo, 5 października 2018, 15:37 0 0

Ciekawe czy nadal się cieszy.

Odpowiedz