Opony dla branży rolniczej i budowlanej w Inter Cars

16 marca 2018, 15:22

W Inter Cars dostępne są opony marek Alliance oraz LingLong.

Marka Alliance jest jednym z wiodących producentów wytwarzających opony rolnicze, przemysłowe, a także leśne. Firma wywodzi się z Izraela, gdzie przed 60 laty rozpoczęła swoją działalność. Wielodekadowe doświadczenie pozwoliło jej ugruntować swoją pozycję na praktycznie wszystkich kontynentach, a także pozyskać największą popularność m. in. w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Firma, rozwijając swoją działalność, otworzyła w XX wieku dwie nowe fabryki w Indiach, znacznie powiększając dzięki temu możliwości produkcyjne marki i uzupełniając możliwości fabryki znajdującej się w Haderze w Izraelu.

Marka Alliance należy do grupy Alliance Tire Company (ATG), której finalna nazwa funkcjonuje od 1992 roku. W 2016 r. grupa została przejęta przez japońskiego producenta opon Yokohama. Asortyment opon obejmuje około 100 bieżników o różnorodnych zastosowaniach, sprawdzających się na różnych podłożach. Grupa ATG w roku 2017 unowocześniła swoją stronę internetową, na której można znaleźć specyfikacje całej gamy produktowej także w języku polskim.

LingLong to jeden z czołowych producentów opon osobowych z rynku azjatyckiego. Firma swoją działalność rozpoczęła od produkcji opon do samochodów osobowych, a także zestawów naprawczych. Zaczęła przecierać szlaki i zyskiwać uznanie także na rynku opon rolniczych oraz przemysłowych. Dzięki inwestycji w rozwój i technologie firma LingLong na początku XX wieku otworzyła swoje własne centrum badawcze, w którym kontroluje jakość wytwarzanych produktów. Opracowała gamę opon radialnych stosowanych w rolnictwie, takich jak modele LR7000 oraz LR8000.

Zobacz katalog ofertowy opon LingLong dostępnych w Inter Cars

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!