KH-KIPPER wśród Gazeli Biznesu

16 marca 2018, 15:15

Tytuł Gazeli Biznesu to znak dobrze zarządzanych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Czytelne i niezmienne kryteria świadczą o jego wiarygodności – udział jest bezpłatny, a przyznaniu nie decyduje jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

Firma KH-KIPPER po raz kolejny znalazł się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Skala działalności kieleckiego producenta zabudów wciąż odnotowuje dwucyfrowe wzrosty procentowe.

Gazele Biznesu to nie tylko ponad 200-stronnicowy ranking skupiający najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Jego integralną część stanowi również cykl 10 spotkań w największych miastach Polski. Na oficjalnej gali w Krakowie w dniu 28 lutego 2018 roku w Starej Zajezdni Kraków by DeSilva firmę KH-KIPPER reprezentowali właściciele – rodzina Państwa Kamionków: Prezes Andrzej Kamionka oraz Dyrektor finansowy Zofia Aleksandrowicz-Kamionka. Firma została nagrodzona ze względu na 143,4% wzrostu przychodów w ostatnich trzech latach branych pod uwagę w rankingu.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!