Nowe produkty w ofercie ProVia

28 marca 2018, 11:29

W lutym bieżącego roku WABCO wprowadziło na rynek kolejne trzy nowe produkty pod marką ProVia. Są to zawory poziomujące podwozia, główny zawór hamulcowy oraz osprzęt elektryczny połączenia ciągnika z naczepą. Produkty zostały zaprojektowane, skonstruowane i przetestowane w Europie przez specjalistów z sektora rynku części zamiennych.

Zawory poziomujące podwozia

Zawór ProVia poziomujący zapewnia kontrolę zawieszenia w pojazdach wyposażonych w zawieszenie pneumatyczne. Umożliwia on precyzyjną regulację ciśnienia w miechach zawieszenia, odpowiednio do obciążenia pojazdu. Zawór poziomujący zawieszenie pozwala uzyskać stałą wysokość do jazdy, poprzez napełnianie powietrzem zawieszenia pneumatycznego podczas załadunku i wypuszczenie powietrza podczas rozładunku. Został zaprojektowany jako bardziej ekonomiczna alternatywa dla oryginalnych podzespołów, spełniająca jednak wszelkie standardy bezpieczeństwa. Zawór jest dostępny w wielu wariantach, jest kompatybilny z szeroką gamą systemów oryginalnego wyposażenia (OE).

Główny zawór hamulcowy

Główny zawór hamulcowy  ProVia służy do precyzyjnego zwiększania ciśnienia i odpowietrzania pneumatycznych, dwuprzewodowych układów hamulcowych, zapewniając aktywną kontrolę procesu hamowania. Poprzez wiązkę przewodów, współpracuje on z mechanizmami uruchamiającymi, które występują w szerokiej gamie pojazdów użytkowych. Główny zawór hamulcowy marki ProVia jest dostępny po konkurencyjnej cenie i spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa. Został zaprojektowany w taki sposób, aby zabezpieczyć oba obiegi powietrza i umożliwić bezpieczne użytkowanie pojazdu przez cały czas.

Kable elektryczne

ProVia oferuje szeroki zakres połączeń elektrycznych pomiędzy ciągnikiem a naczepą. Oferta zawiera kable siedmio i pietnasto żyłowe oraz odpowiednie gniazda i wtyczki. Kable oferowane są o długości 3,5 m i spełniają wymogi normy ISO 7638.Gniazda i wtyczki są zaprojektowane z myślą o łatwej i szybkiej wymianie dzięki montażowi żył na śruby oraz dostępnym kodem kolorów połaczeń.

Oferta ProVia zawiera już ponad 140 części dla 21 różnych zakresów aplikacji.Pełna oferta produktów ProVia wraz z listą referencyjną odpowiedników OE  znajduje się na stronie internetowej: www.provia-auto.com

Produkty ProVia dostępne są w AUTOS, BOCAR, INTER CARS, MARPETO, MARTEX, OPOLTRANS.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!