14. Master Truck Show już w lipcu

29 czerwca 2018, 13:39

Wszyscy wielbiciele tuningowanych ciężarówek będą mieli okazję po raz kolejny zobaczyć te pojazdy na żywo podczas 14. Zlotu Master Truck w dniach 20-22 lipca na Autodromie Delta w Polskiej Nowej Wsi koło Opola.

Organizatorzy zaprosili do udziału w zlocie wielu właścicieli ciężarówek, których pojazdy zadziwiają różnorodnością i wyjątkowością. Na drogach nie łatwo spotkać samochody posiadające takie kolory i grafiki. Na imprezie będą miały miejsce również premiery i prezentacje ciężarówek, którym daleko do wyglądu i stanu, w jakim zjechały z taśmy produkcyjnej. Swój udział zapowiedziało około 400 różnych pojazdów z różnych krajów Europy, oczywiście oprócz Polski – wśród zaproszonych są Szwedzi, Niemcy, Włosi, Słoweńcy, Finowie i Szwajcarzy.

Oprócz samochodów wagi ciężkiej uczestnicy będą mogli zobaczyć unikatowe pojazdy zabytkowe pochodzące nie tylko z Polski, ale również te zza wielkiej wody – amerykańskie krążowniki szos. Również wielbiciele jednośladów znajdą coś dla siebie – pokaz stunt. Podczas zlotu odbędzie się także Master Mini Truck – wystawa i konkurs dla twórców małych modeli i miniatur ciężarówek. Nowością imprezy będzie konkurs, w której organizatorzy nagrodzą najgłośniejszy układ wydechowy – zwycięzca zostanie wyłoniony po odbyciu dwóch prób pomiarowych przy użyciu decybelomierza.

Organizowany od 2005 r. Master Truck to również dobra okazja do spotkania branży transportowej, logistycznej i spedycyjnej w jednym miejscu. Swój udział zapowiedzieli także producenci naczep, pojazdów, części oraz akcesoriów. To dobra okazja do nawiązania kontaktów lub zapoznania się z ofertą.

Dla lubiących zabawy przygotowano konkursy z nagrodami – sprawdzian precyzyjnego manewrowania samochodami, konkurencje sprawnościowe i zręcznościowe. Wiele atrakcji czeka też dla najmłodszych uczestników, a wśród nich można wymienić wesołe miasteczko.

Tradycją Master Truck jest również zabawa w rytm muzyki. Niewątpliwie największą gwiazdą tegorocznej imprezy będzie belgijski muzyk Danzel, znany z takich hitów jak „Pump it up” oraz „Put your hands up in the air”.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora http://naosi.pl/master-truck-2016/

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!