Nie przegap ciężarowych promocji w Inter Cars

, 23 lipca 2018, 23:17

Do końca lipca klienci Inter Cars mogą wziąć udział w akcji promocyjnej Donaldson Off. Z kolei do ostatniego dnia sierpnia trwa specjalna akcja marki Haldex. W obu czekają wakacyjne nagrody.

Donaldson Off – zrób zakupy, odbierz grilla

W promocji Donaldson Off za jednorazowy zakup towarów tego producenta, klienci Inter Cars mogą kupić za złotówkę idealny na letnie wieczory i doskonale sprawdzający się w wakacje grill walizkowy.

Akcją promocyjną objęty jest cały asortyment marki Donaldson Off znajdujący się w ofercie Inter Cars i określony w regulaminie. Aby wziąć w niej udział, wystarczy do końca lipca zrobić jednorazowe zakupy za kwotę co najmniej 1 000 zł netto. Wówczas klient może za 1 zł zakupić wiosenny grill walizkowy. Liczba zestawów nagród przyznanych Uczestnikowi Sprzedaży premiowej zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru, dokonanych w czasie trwania promocji.

Sprzedaż premiowa obowiązuje do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars oraz w sprzedaży prowadzonej przez Katalog Online. W pierwszym przypadku zamówienie generowane jest bezpośrednio przez sprzedawcę Inter Cars, w drugim – system automatycznie określa, czy spełnione zostały warunki promocji. Co ważne, akcja dotyczy jednorazowych zakupów, asortyment sprzedaży premiowej nie sumuje się w okresie obowiązywania promocji.

Piłka za zakup wkładów Haldex

Do końca sierpnia trwa również akcja promocyjna, w ramach której klienci Inter Cars za wybrane produkty z asortymentu marki Haldex mają możliwość zakupu mini piłki w cenie 1 zł netto.

W akcji promocyjnej mogą wziąć udział wszyscy krajowi klienci zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars, którzy dokonają zakupu asortymentu w sieci sprzedaży Inter Cars, z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych. Aby spełnić warunki regulaminu, klient musi jednorazowo zakupić cztery takie same wkłady marki Haldex objęte promocją.

Akcją promocyjną objęte są następujące indeksy:

  • 031005509
  • 031005609
  • 78964
  • 93522
  • 950310040

Dokonując takiego zamówienia klient uzyskuje prawo do zakupienia na preferencyjnych warunkach mini piłki o średnicy 14 cm – w cenie 1 zł netto za sztukę. Sprzedaż premiowa obowiązuje zarówno przy zamówieniach złożonych w oddziałach Inter Cars, jak i w sprzedaży prowadzonej za pośrednictwem Katalogu Online. W przypadku zakupu w salonie stacjonarnym uczestnik promocji musi wyrazić zgodę na zakup nagrody w cenie 1 zł w momencie składania zamówienia u sprzedawcy. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi sprzedaży premiowej zależy od ostatecznej ilości towaru zakupionego w czasie trwania akcji promocyjnej. Zakupy asortymentu nie sumują się, promocją objęte są jedynie jednorazowe zakupy czterech wkładów.

Akcja trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów nagród.

Pełny regulamin dostępy TUTAJ (wersja PDF).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!