Siłowniki sprzęgła w ofercie DT Spare Parts

3 sierpnia 2018, 10:05

Siłownik sprzęgła (nr 6.43006) z oferty DT składa się z około 80 części i charakteryzuje się precyzyjnym wykończeniem powierzchni wewnętrznej, uzyskiwanej dzięki specjalnej procedurze produkcji oraz kontroli jakości.

Dzięki takiemu wykończeniu – odpowiedniej szorstkości powierzchni, serwo charakteryzuje się dobrymi parametrami pracy i długą żywotnością. Znaczenie ma także odpowiedni środek smarny, stosowany przez DT Spare Parts. Inne cechy tego elementu to lekka konstrukcja i wskaźnik zużycia, dzięki któremu można optycznie weryfikować zużycie sprzęgła.

Przed montażem nowego siłownika, sprzęgło i jego otoczenie powinno być dokładnie sprawdzone pod względem obecności zanieczyszczeń. Po montażu system musi też zostać odpowietrzony. Odpowiedni środek smarny jest bardzo ważny, gdyż smar o złych parametrach może uszkodzić uszczelki.

W zależności od modelu pojazdu, wartości zużycia muszą zostać zresetowane w jednostce sterującej po zakończonej wymianie. Dodatkowo należy przeprowadzić proces adaptacji w celu dostosowania mechanizmu siłownika do układu sprzęgła.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!