Zmiany w Zarządzie DAF Trucks

, 5 września 2018, 12:55

Prezes DAF Preston Feight awansuje na stanowisko Wiceprezesa Wykonawczego PACCAR. Harry Wolters, Dyrektor DAF ds. Sprzedaży na Europę, awansuje na stanowisko Prezesa DAF Trucks i Wiceprezesa PACCAR.

Preston Feight awansował na stanowisko Wiceprezesa Wykonawczego PACCAR
Preston Feight awansował na stanowisko Wiceprezesa Wykonawczego PACCAR

Preston Feight pracuje w PACCAR od 20 lat, ostatnio na stanowisku Wiceprezesa PACCAR i Prezesa DAF Trucks. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za DAF Trucks i PACCAR Parts w siedzibie PACCAR w Seattle. Preston Feight zajmował stanowiska Dyrektora ds. Planowania Produktów, Głównego Inżyniera, Wicedyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu, a w 2015 r. awansował na stanowisko Dyrektora Naczelnego Kenworth Trucks.

Jest absolwentem Northern Arizona University (licencjat inżynierii mechanicznej) i University of Colorado (magister inżynier), ma również amerykańskie inżynierskie uprawnienia zawodowe (P.E.). W 2017 r. Preston Feight był przewodniczącym Rady Pojazdów Komercyjnych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów ACEA.

daf-trucks-harry-wolters-daf-trucks-president
Harry Wolters awansował na stanowisko Prezesa DAF Trucks i Wiceprezesa PACCAR.

Harry Wolters pracuje w PACCAR od 22 lat, ostatnio na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży na Europę. W trakcie swojej kariery w DAF zajmował też stanowiska Kontrolera Montażu Ciężarówek, Kierownika Innowacji Logistycznych, Kierownika Działalności Logistycznej, dyrektora zakładu montażu ciężarówek w Eindhoven, Dyrektora ds. Kadr i Dyrektora ds. Operacyjnych. Harry Wolters jest absolwentem uniwersytetu w Eindhoven (magister inżynierii biznesowej), ukończył też Stanford Executive Program w 2017 r.

Zmiany weszły w życie z dniem 1 września.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!