Inter Cars na targach Agro Show 2018

, 5 września 2018, 13:20

Na terenie lotniska w Bednarach w gminie Pobiedziska będzie miała miejsce jubileuszowa, dwudziesta edycja największych rolniczych targów w naszym kraju. Inter Cars będzie obecny na nich z kilkoma swoimi segmentami.


Agro Show to wielka międzynarodowa wystawa odbywająca się nieprzerwanie od 1999 roku. Tradycyjnie jest to miejsce, w którym prezentowane są najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze, to także możliwość spotkań z czołowymi przedstawicielami branży oraz miejsce na rozmowy, poszerzenie swojej wiedzy oraz wymianę kontaktów i doświadczeń. W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, mocną reprezentację w Bednarach będzie miał Inter Cars, który oprócz swojej oferty agro przedstawi także asortyment z kilku innych segmentów.

AGRO

Inter Cars systematycznie poszerza swoją ofertę o części i akcesoria eksploatacyjne do ciągników, kombajnów, maszyn rolniczych i budowlanych, w tym o: filtry, akumulatory, paski, chłodnice cieczy i klimatyzacji, części silnikowe, elementy układu kierowniczego, hamulcowego, oleje, smary, narzędzia ręczne, pneumatyczne, elektryczne, a także opony.

Wyposażenie Warsztatów

Oferta zawiera m.in. testery diagnostyczne, urządzenia do klimatyzacji, wulkanizacji, podnośniki samochodowe, narzędzia ręczne i specjalistyczne dla warsztatów, artykuły BHP, odzież, a także kompleksowe wyposażenie myjni i warsztatów SKP. Asortyment działu zaspokaja potrzeby każdego warsztatu w 100%. Oferta skierowana jest również do przemysłu, czyli fabryk, zakładów wytwórczych i produkcyjnych.

Bio Service

Założeniem projektu jest przekonanie warsztatów do świadomego i zgodnego z przepisami zarządzania odpadami. Bio Service pokazuje jak prawidłowo zagospodarować przepracowany olej, zużyte akumulatory, filtry i inne odpady. Bio Service oferuje ponadto kompleksowy odbiór odpadów oraz szkoli z zakresu zagadnień związanych z gospodarką odpadami.

Feber

Polska firma, która posiada szeroki wachlarz pojazdów: od najbardziej uniwersalnych aluminiowych naczep-wywrotek typu box, po pojazdy specjalistyczne, jak ruchome podłogi marki Legtras czy naczepy typu coilmulda.

Isuzu

Od dziesięcioleci japońska firma buduje samochody i zaawansowane technologicznie silniki. Tylko w segmencie pickupów zdobyła zaufanie już ponad sześciu milionów użytkowników na całym świecie.

Agro Show odbędzie się w dniach 20-23 września 2018 roku w Bednarach. Stoisko Inter Cars będzie miało nr 438 (sektor D).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!