Wyszukiwarka bilstein group Partsfinder z modułem do samochodów ciężarowych

, 20 września 2018, 9:21

W roku 2017 bilstein group wprowadziła wyszukiwarkę Partsfinder – bezpłatne narzędzie pozwalające dobrać części zamienne, oferowane pod markami febi, SWAG oraz Blue Print. Od niedawna Partsfinder obejmuje również samochody ciężarowe. Dzięki temu użytkownicy zyskali dostęp do ponad 60 000 różnych części zamiennych oferowanych przez bilstein group.

Wyszukiwarka Partsfinder w oparciu o kilka słów kluczowych wpisanych w polu wyszukiwania prowadzi do właściwego wyniku. Ponadto, użytkownicy mają możliwość wyszukiwania części zamiennych według innych kryteriów – na przykład w oparciu o numer OE. Dla wielu produktów dostępne są zdjęcia 360°, opis działania oraz karty charakterystyki bezpieczeństwa.

Wszystkie możliwości znane zarejestrowanym użytkownikom już z wcześniejszej wersji portalu Partsfinder dostępne są również przy wyszukiwaniu części zamiennych do samochodów użytkowych. Przykładowo jest to „parking“, w którym można zapamiętać i szybko wywołać często wyszukiwane modele samochodów, jak również opcję tworzenia indywidualnych katalogów w oparciu o listę wyników wyszukiwania. Wprowadzony w bieżącym roku, pozwalający zawężać wyniki wyszukiwania Filtr Eksperta, będzie również dostępny dla samochodów użytkowych.

Dotychczasowa wyszukiwarka części do samochodów użytkowych trucks.febi-parts.com będzie dostępna w okresie przejściowym i ostatecznie zostanie wyłączona z dniem 1. października 2018 r.

Wyszukiwarka bilstein group Partsfinder z modułem do samochodów ciężarowych jest dostępna online na stronie: https://partsfinder.bilsteingroup.com/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!