Zaproszenie na TransLogistica – wywiad z Michałem Świątkiem z WABCO

29 października 2018, 23:01

W dniach 6-8 listopada w Hali Expo XXI w Warszawie odbywać się będą VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki. Targi TransLogistyka Poland to największe w Polsce i Europie Środkowej wydarzenie dla osób związanych z transportem, logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów.

Firma Wabco wraz ze swoim nowym urządzeniem telematycznym do zarządzania flotą Traxee będzie jednym z wystawców. O udziale w targach oraz o urządzeniu Traxee rozmawiamy z Michałem Świątkiem przedstawicielem handlowym firmy Wabco.

Większość osób związanych z branżą transportową kojarzyło Wabco z produkcją części do układów pneumatycznych w pojazdach, a na targach będziecie promowali system do zarządzania flotą. Skąd taki pomysł?

Michał Świątek: Od 2014 roku Wabco poprzez zakup firmy Transics stało się jednym z ważnych graczy na rynku telematyki. W związku z tym promocja naszego nowego produktu jest konsekwencją działań firmy ukierunkowanych na nowe obszary biznesu. W tym roku wprowadziliśmy na rynek Traxee –  nasz nowy produkt, który pomaga zarządzać, a co za tym idzie oszczędzać czas i pieniądze w małych i średnich flotach.

Skoro jak sam Pan powiedział, jesteście już poprzez Transics ważnym graczem na rynku telematyki to po co w takim razie promujecie nowy produkt Traxee?

Klienci docelowi dla Traxee i Transicsa to dwie różne grupy. Traxee to system, który posiada wszystkie najważniejsze funkcje dla właścicieli małych i średnich flot, czyli: możliwość zdalnego pobierania danych z tachografu oraz jego archiwizowania, monitoring pracy kierowcy,  generowanie raportów dotyczących eco drivingu, planowanie tras.

Dodatkowo przy wyborze Traxee nie trzeba podpisywać żadnej umowy. Po prostu klient przychodzi do oddziału jednego z naszych dystrybutorów, płaci jednorazową kwotę za urządzenie wraz z subskrypcją i przez rok korzysta z systemu na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Ideą stworzenia Traxee była prostota nie tylko w obsłudze i codziennym użytkowaniu ale i w montażu, który dzięki obszernej ilustrowanej instrukcji może wykonać każdy, kto ma chociaż niewielkie umiejętności z obszaru mechaniki lub elektroniki.

Co wyróżnia Traxee na tle konkurencji?

Tak jak już wspomniałem na pewno możliwość zdalnego pobierania danych z tachografu i archiwizacja tych danych aż przez 5 lat na serwerze Wabco. W porównaniu do większości konkurencyjnych systemów z tej samej półki cenowej, jest to unikalna możliwość. W ogóle cena Traxee jest bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę mnogość funkcji jakie oferuje to urządzenie.

Miesięczny koszt zakupu przy rocznym pakiecie dostępny jest za naprawdę niewielką kwotę. Także możliwość montażu we własnym zakresie to dodatkowa przewaga nad konkurencją, pozwalająca zminimalizować dodatkowe koszty. W przypadku wyposażenia całej floty, może to być całkiem pokaźna suma.

Gdzie potencjalnie zainteresowane osoby mogą poszukiwać dodatkowych informacji na temat Traxee?

Oczywiście na Targach TransLogistica Poland na stoisku nr C7, gdzie serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych telematyką i innymi nowoczesnymi rozwiązaniami dedykowanymi dla flot ciężarowych.

Będzie można tam zobaczyć aplikację Traxee działającą w czasie rzeczywistym, oraz samo urządzenie. Postaram się także odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące funkcjonalności lub korzyści jakie płyną z użytkowania z naszego systemu. Dla osób, które nie bęąa mogły być na targach polecam dedykowana stronę internetową www.wabco-traxee.com, gdzie można znaleźć najczęściej zadawane pytania, przykładowe szacunki oszczędności, oraz wiele innych ciekawych informacji.

Na naszym stoisku będziemy również prezentować wiele innych nowoczesnych produktów i rozwiązań ze Świata Wabco dedykowanych dla firm transportowych.

Serdecznie zapraszamy
6-8 listopada 2018
VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie,
EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
Stoisko nr C7 Wabco/Transics

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!