Produkowane w Polsce – eksportowane na cały świat

9 listopada 2018, 15:15

KH-KIPPER odnotowuje w tym roku rekord produkcyjny. Wszystko wskazuje na to, że polski producent zabudów samowyładowczych po raz pierwszy w historii zamknie ten rok na poziomie 1 800 sztuk zabudów, przyczep, naczep, urządzeń hakowych. Wyprodukowano właśnie 1500. produkt w 2018 roku, który wkrótce trafi do klienta w Rumunii.

Jubileuszowa zabudowa samowyładowcza to produkt, który po raz pierwszy ujrzał światło dzienne w 2003 r. na kieleckiej wystawie budownictwa drogowego. Przez 15 lat istnienia na rynku przeszedł wiele modyfikacji i dziś jest najchętniej wybieranym produktem przez klientów krajowych i zagranicznych.

100% produkcji odbywa się w Polsce. Zabudowy samowyładowcze, z których KH-KIPPER jest najbardziej znany, produkowane są w dwóch zakładach produkcyjnych w środkowo-wschodniej części kraju. W zlokalizowanych koło Kielc miejscowościach Kajetanów i Skarżysko-Kamienna pracuje niemal 500 osób. Wyposażenie produkcyjne obejmuje m.in. zrobotyzowane spawanie, wycinanie laserowe, obróbkę skrawaniem sterowaną numerycznie czy kształtowanie elementów poprzez tłoczenie i walcowanie. W zabudowach KH-KIPPER stosowane są materiały i komponenty światowych producentów stali, lakierów czy hydrauliki (SSAB, HYVA).

90% produkcji trafia na rynki zagraniczne. Potwierdzeniem niekwestionowanego globalnego sukcesu firmy jest trwający od wielu lat stabilny rozwój przedsiębiorstwa. W celu stopniowego zwiększania mocy produkcyjnych już rozpoczęto nowe inwestycje takie jak budowa nowego budynku biurowego, hali montażu końcowego czy nowych kabin lakierniczych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!