Europart dołącza do grupy Global One

, 10 grudnia 2018, 11:10

Grupa zakupowa Global One, założona w 2016 roku, ma nowego członka. Jest nim Europart – dystrybutor części do pojazdów ciężarowych działający m.in. na polskim rynku.

Jeden z największych europejskich dystrybutorów części do pojazdów ciężarowych dołączy do Global One 1 stycznia 2019 r. Dzięki tej integracji grupa zakupowa osiągnie obroty roczne przekraczające 3 miliardy euro. Global One jest obecna w Europie, Stanach Zjednoczonych i Brazylii.

Oprócz Europart, do grupy Global One Automotive w ostatnim czasie dołączyły firmy Cati i Demauto (Włochy), Embrepar (Brazylia) oraz Nuic (Bośnia i Hercegowina). Europart będzie największym należącym do grupy dystrybutorem części zamiennych do pojazdów użytkowych, autobusów i pojazdów specjalnych wszystkich typów. Firma zatrudnia obecnie ok. 1 800 osób w 27 krajach.

Więcej informacji na temat grupy Global One można znaleźć tutaj.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Marek, 11 grudnia 2018, 8:51 2 0

Buahhaaaa sami sobie stworzyli grupę a na rynku polskim ceny mają z kosmosu. Tylko polskie firmy się liczą !

Odpowiedz

Darek, 11 grudnia 2018, 21:57 2 -1

Grupa jest znana tylko Ty na ten temat nic nie wiesz.
Poczytaj to nie boli

Odpowiedz

Jarosław, 20 grudnia 2018, 8:28 1 0

Hmmm...

Odpowiedz