Kässbohrer – nowa marka naczep w Grupie DBK

16 grudnia 2018, 11:43

Grupa DBK rozszerza swoją ofertę o kolejną markę naczep. Od grudnia oferuje produkty niemieckiej marki Kässbohrer na terenie całej Polski.

Za sprzedaż pojazdów i rozwój sieci handlowej Kässbohrer w ramach Grupy DBK odpowiada Daniel Kozikowski, który objął stanowisko Dyrektora Handlowego. Nowy szef projektu Kässbohrer w Grupie DBK przez większość swojej zawodowej kariery był związany ze sprzedażą naczep.

Marka Kässbohrer to jeden z producentów naczep w Europie. W swojej ofercie posiada pełną paletę produktową – poczynając od naczep plandekowych i niskopodwoziowych, poprzez platformy i chłodnie, kończąc na cysternach i silosach. Zaraz po marce Kögel, którą Grupa DBK od wielu lat oferuje swoim klientom, to właśnie brand Kässbohrer cieszy się zainteresowaniem wśród polskich przewoźników. Oprócz leasingu lub zakupu za gotówkę klienci będą mogli skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego DBK Rental.

Poza sprzedażą produktów Kässbohrer Grupa DBK zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdów tej marki w całej sieci serwisowej DBK Truck Center. Użytkownicy tych pojazdów mogą dokonać wszelkich napraw w punktach serwisowych Grupy DBK, uwzględniając również naprawy powypadkowe.

– Zgodnie z naszą filozofią Total Care dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli dostęp do jak najszerszej gamy produktów dla swojego biznesu. Z tą myślą wprowadziliśmy do oferty markę Kässbohrer, której flagowe produkty, takie jak naczepy kurtynowe, cysterny czy silosy, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród polskich firm transportowych – mówi Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy marki Kässbohrer w Grupie DBK.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!