Q-Service Truck organizuje Galę

2 stycznia 2019, 9:18

W luksusowym Hotelu Arłamów odbędzie się Wielka Gala z udziałem członków sieci Q-Service Truck. Okazją do świętowania jest przypadające w tym roku 20-lecie istnienia sieci niezależnych warsztatów ciężarowych.

Na gości, którzy zdecydują się na przyjazd do Arłamowa w ciągu dwóch dni czekać będzie szereg atrakcji. Na piątek zaplanowane są m.in. specjalne panele dedykowane flocie i możliwości budowania umowy kontraktowej u klienta, a także prezentacja przygotowana przez Dział Szkoleń Inter Cars. Uczestnicy spotkania będą mogli porozmawiać ze specjalistami o umowach bonusowych, przedstawione zostaną nowe założenia VIP Clubu, w których premiowane będą utrzymanie obrotów na odpowiednim poziomie oraz podniesienie jakości. Podsumowane zostaną także spotkania regionalne ze szczególnym uwzględnieniem kwestii audytu zarówno dla nowych członków, jak i warsztatów już należących do sieci.

Przedstawiciele warsztatów, którzy chcą spędzić ten czas inaczej mogą w piątkowe popołudnie skorzystać z uroków Hotelu Arłamów. Są to m.in. sauny, baseny, a także szansa na zaznanie relaksu podczas zabiegów SPA ze specjalnie przygotowanej dla uczestników spotkania oferty hotelu. Na lubiących sportowe wyzwania czekał będzie stok narciarski z dwoma wyciągami orczykowymi oraz trzy trasy o długości 400, 500 i 700 metrów. W pobliżu znajduje się również szkoła narciarska, wypożyczalnia sprzętu oraz skiserwis. Odpowiednią warstwę śniegu na trasach, nawet przy umiarkowanych opadach naturalnych, zapewnia system sztucznego dośnieżania. Trasy wyrównywane i przygotowywane są ratrakiem, zaś jazdę po zmierzchu umożliwia sztuczne oświetlenie. Do dyspozycji gości obiektu dostępne jest również sztuczne lodowisko posiadające własną wypożyczalnię sprzętu.

W piątkowy wieczór wszyscy uczestnicy wyjazdu spotkają się w położonej na terenie hotelowego kompleksu karczmie, w której serwowane będą swojskie specjały, a kulminacją weekendu będzie sobotnia Gala połączona z kolacją i balem. Właśnie tego wieczora do sieci włączeni zostaną uroczyście jej nowi członkowie, a wszyscy dotychczasowi otrzymają dyplomy uczestnictwa w podziękowaniu za lata spędzone do tej pory w Q-Service Truck. O doskonałą zabawę przez cały wieczór zadba energetyczny zespół Electric Girls.

Przed sobotnią kolacją panie czeka jeszcze udział w Panelu Beauty ze stylistką Moniką Butryn. W tym samym czasie będzie miał miejsce wizjonerski panel, w którym specjaliści od rynku ciężarowego spróbują nakreślić przyszłość w transporcie i samych warsztatach specjalizujących się w naprawach samochodów ciężarowych. Po nim, w godz. 14.00-17.00, zaplanowane są zajęcia integracyjne, w których oprócz dobrej zabawy będzie można wykazać się zdolnościami manualnymi, a stworzone przez uczestników gry przedmioty przekazane zostaną na cele charytatywne. A po wspólnych zajęciach integracyjnych wszystkich gości czeka uroczysta gala, koncert i zabawa do białego rana.

Gala sieci Q-Service Truck odbędzie się w dniach 11-12 stycznia 2019 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!