Kögel na Transpotec Logitec 2019

16 stycznia 2019, 10:02

Na targach Transpotec Logitec 2019 w Weronie Kögel zaprezentuje ofertę pojazdów skierowanych do branży spedycyjnej i budowlanej.

W dniach od 21 do 24 lutego 2019 r. goście odwiedzający stoisko Kögel O3.1 w hali 10 będą mogli dokładnie przyjrzeć się trzem naczepom Kögel. Na targach będzie można zobaczyć naczepę Kögel Cargo generacji NOVUM z nadwoziem FlexiUse i wyposażeniem RoRo, flagową naczepę chłodniczą Kögel Cool – PurFerro quality oraz naczepę Port Kögel 45 Triplex.

Naczepa Kögel Cargo generacji NOVUM z nadwoziem FlexiUse i wyposażeniem RoRo
Firma Kögel na targach Transpotec Logitec zaprezentuje pokazaną już na targach pojazdów użytkowych IAA 2018 nową naczepę Kögel Cargo generacji NOVUM. Dzięki zoptymalizowanej ramie zewnętrznej i udoskonalonemu nadwoziu, naczepa Kögel Cargo jest odporniejsza oraz łatwiejsza w obsłudze i codziennej eksploatacji. Dodatkowo wraz z NOVUM, czyli nową generacją Kögel Cargo, wprowadzano wysoki stopień indywidualizacji, dzięki czemu można dostosować naczepę do konkretnych wymagań firm spedycyjnych. Dzięki niskiej masie własnej od 5 550 kilogramów z indywidualnym wyposażeniem oraz 5 920 kilogramów z wyposażeniem podstawowym według producenta jest ona ekonomiczna.

Kögel Cool – PurFerro quality

Drugim prezentowanym pojazdem będzie flagowa naczepa chłodnicza Kögel Cool – PurFerro quality. Udoskonalona w szczegółach naczepa chłodnicza jest produktem przeznaczonym nie tylko na potrzeby specyficznych rynków transportu żywności świeżej i głęboko mrożonej oraz produktów farmaceutycznych, gdyż różne opcje pozwalają na jej uniwersalne zastosowanie. Dzięki szerokiej palecie wyposażenia możliwy jest wysoki stopień indywidualizacji dostosowany do potrzeb danego klienta. Nowością są przede wszystkim rozwiązania wspomagające kierowcę w codziennej pracy.

Naczepa kontenerowa o lekkiej konstrukcji Kögel Port 45 Triplex

Trzecim produktem jest nowo opracowane lekkie podwozie podkontenerowe z centralnym rozsuwem. Podwozie Kögel Port 45 Triplex miało swoją premierę na targach pojazdów użytkowych IAA 2018. Na Transpotec Logitec 2019 inżynierowie Kögel obniżyli masę własną naczepy. Ta naczepa kontenerowa, posiada w wyposażeniu podstawowym niewielką masę własną wynoszącą 4450 kg, dopuszcza obciążenie ładunkiem o masie całkowitej 41 000 kg. Obciążenie sprzęgu siodłowego wynosi 14 000 kg. Naczepa przeznaczona jest do transportu kontenerów ISO o wymiarach 20, 30, 40 i 45 stóp, jak również kontenerów typu Highcube o wymiarach 40 i 45 stóp.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!