Lampa ostrzegawcza RotaLED Compact – nowość od HELLA

31 stycznia 2019, 14:46

RotaLED Compact to produkowany w technologii LED następca istniejących serii halogenowych lamp ostrzegawczych Rotafix, Rotaflex i Rota Compact. Lampy te są wymienne w stosunku 1:1.

Funkcje LED nie wymagają ruchomych części – a to oznacza brak zużycia i wysoką
niezawodność. Dzięki bezobsługowości diody LED nie generują nakładów na części zamienne i konserwację. Zapewnia to minimalizację przestojów pojazdów.

Produkt posiada grupę szczelności IP 67 (produkt pyłoszczelny oraz odporny na krótkotrwałe zanurzenie w wodzie) i IP X9K (odporny na działanie myjek ciśnieniowych – ochrona przed wodą przy myciu myjką ciśnieniową lub parową). RotaLED Compact występuje w wersji błyskowej lub obrotowej i 3 wariantach montażowych:

  • Elastyczny montaż – można szybko i łatwo montować przy użyciu króćca rurowego zgodnym z normą DIN 14620. Dzięki elastycznej stopie lampa jest chroniona przed uderzeniami gałęzi: lampa ostrzegawcza odchyla się i wraca w położenie wyjściowe
  • Montaż stacjonarny (130 mm) od dołu i zgodny z normą SAE (150 mm) od góry
  • Mocowanie na magnes

Lampy ostrzegawcze RotaLED compact są zabezpieczenie przed zmianą polaryzacji – zamiana złączy przewodów nie grozi zniszczeniem obwodu elektronicznego. Dodatkowo produkt działa w zakresie wielonapięciowm 10-30V. Rodzin Poniżej znajdują się dane techniczne:

Produkty RotaLed Compact są najczęściej stosowane do maszyn budowlanych, rolniczych, komunalnych i innych uniwersalnych zastosowań:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!