Nowości w programie lojalnościowym DT Spare Parts

25 lutego 2019, 10:13

Już od ponad pół roku klienci DT Spare Parts za zakup produktów mają możliwość zbierania specjalnych punktów-koron, które następnie mogą być wymieniane na nagrody. Dobre przyjęcie programu lojalnościowego skłoniło jego twórców do dalszego rozwoju kampanii promocyjnych.

W sklepie DT Spare Parts znacznie wzrosła liczba zarejestrowanych użytkowników, którzy zostali wynagrodzeni za swoje zakupy i liczbę zebranych koron. Jedną z ostatnich innowacji wprowadzoną na stronie internetowej była platforma w języku rosyjskim – obecnie klienci mają możliwość wyboru sześciu języków do obsługi strony.

Nowością jest rozszerzenie kręgu użytkowników o warsztaty prowadzone przez partnerów Diesel Technic – ich pracownicy mogą od teraz uczestniczyć w programie lojalnościowym wymiany punktów. Możliwe jest, aby dostęp do portalu miało wielu pracowników tej samej firmy, przez co wszyscy mogą zbierać punkty-korony na jedno konto.

Sklep DT Spare Parts wprowadza także nowe promocje i specjalne loterie. Rejestracji to programu można dokonać na stronie internetowej https://premiumshop.dt-spareparts.com/ i tam na bieżąco śledzić wszystkie nowości.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!