Hankook Tire na targach opon do autobusów i ciężarówek

18 marca 2019, 10:15

Firma Hankook planuje przedstawić swój asortyment na na wielu targach i wydarzeniach z branży pojazdów ciężarowych i autobusów – między innymi podczas Truck Grand Prix na torze Nürburgring, Commercial Vehicle Show w Birmingham, a także na włoskich targach Autopromotec w Bolonii oraz targach Transport Logistic w Monachium. W sumie, producent opon planuje udział w 15 europejskich wydarzeniach poświęconych tematyce pojazdów ciężarowych i autobusów.

Podczas targów AutoZum w Austrii oraz Transpotec we Włoszech, które odbyły się na początku roku, zaprezentowano bieżniki do ciągników i naczep. Następne wydarzenie w kalendarzu to Commercial Vehicle Show w Brimingham, gdzie stoisko Hankook będzie otwarte w dniach 30 kwietnia – 2 maja w hali 5, stanowisko 5B50. Następnie, producent pojawi się 22-26 maja w Bolonii na Autopromotec Show w hali 20, stanowisko A70 oraz podczas ADAC Truck Grand Prix na torze Nurburgring  w dniach 19-21 Lipca.

Producent będzie prezentował bieżniki do użytku na nawierzchniach typu on i off-road, będące uzupełnieniem linii opon Smart Work przeznaczonych na place budowy. Ponadto, po raz pierwszy zaprezentowany zostanie bieżnik Smart City AU04+ w rozmiarze 315/60 R 22,5, który może być stosowany w m.in. w autobusach zasilanych energią elektryczną.

– Od ubiegłego roku poszerzyliśmy naszą ofertę opon do autobusów i pojazdów ciężarowych. Czekamy, aby zaprezentować naszym klientom najnowsze produkty i rozwiązania. W tym roku Hankook będzie obecny na licznych europejskich targach i wydarzeniach branżowych. Jako część zespołu Hankook,cieszymy się na spotkania z właścicielami flot czy dealerami, których mamy nadzieję na tych targach spotkać – powiedział Guy Heywood, dyrektor ds. Marketingu i Strategii segmentu opon ciężarowych i autobusowych w Europie.

Inne istotne targi branżowe na których pojawi się producent to odbywające  się w maju Bus Expo w Budapeszcie, a także Transport Logistic w Monachium (4 – 7 czerwca) i targi Solutrans w Lyonie (19 – 23 listopada).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!