Nowy numer Inter Truck. Pierwszy w 2019 roku.

18 marca 2019, 11:28

Z początkiem tygodnia do klientów Inter Cars trafił pierwszy w tym roku numer kwartalnika Inter Truck, periodyku dedykowanego mechanikom, warsztatowcom i wszystkim pasjonatom rynku ciężarowego.

Znaczną część numeru otwierającego 2019 rok, zajmują materiały związane z Q-Service Truck. Znajdą się w nim m.in. artykuły podsumowujące dwie dekady sieci, obszerny materiał o gali z okazji 20-lecia, notki o nowych Ambasadorach QST oraz o nowych warsztatach wcielonych w struktury sieci podczas uroczystości w Arłamowie, a także ciekawy wywiad ze Sławomirem Rybarczykiem, Prezesem Q- Service Truck.

Na kolejnych stronach kwartalnika czytelnicy znajdą m.in. wywiad z byłym strongmanem, a obecnie zawodnikiem KSW, Mariuszem Pudzianowskim, który jest właścicielem firmy transportowej. „Pudzian” zdradza czytelnikom Inter Trucka plany na najbliższą przyszłość, dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi rynku ciężarowego w Polsce, zdradza też kulisy działania swojej firmy. W bieżącym numerze znajdują się także wywiady z Wiceprezesem Zarządu Inter Cars Krzysztofem Soszyńskim oraz z Tomaszem Torbą, właścicielem Monster Truck Service – warsztatu nowoprzyjętego do sieci Q-Service Truck.

W dziale aktualności przeczytać można o nowych szkoleniach Inter Cars dedykowanych specjalistom zajmującym się naprawami samochodów ciężarowych, informację o wygranym przez Q-Service Truck Sp. z o.o. przetargu dla PKP PLK oraz podsumowanie 2018 roku w Feberze. Tradycyjnie część wydania poświęcona została nowościom z rynku agro, inna najciekawszym produktom dostępnym w Inter Cars, a jeszcze inna ofercie dostawców.

Czasopismo w wersji drukowanej dostępne jest już w najlepszych warsztatach w Polsce, z jego elektronicznym wydaniem można zapoznać się TUTAJ.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!