Firma Diesel Truck zmieniła nazwę

20 marca 2019, 14:40

Z początkiem lutego firma Diesel Truck, po ponad dwudziestu latach, zmieniła swoją nazwę. Nowa nazwa EWT Automotive Polska Sp. z o.o. ma nawiązywać do oferty dla całej gamy pojazdów.

Diesel Truck jest od ponad dziesięciu lat jedną z firm specjalizujących się w sprzedaży i serwisie samochodów ciężarowych oraz dostawczych Mercedes-Benz w Polsce. Po uruchomieniu w 2011 roku Truck&Trailer Center, obiektu w Strykowie, otwiera swój oddział w Płocku z ofertą serwisowania samochodów ciężarowych i naczep. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych, w tym z ofertą skierowaną do klientów z segmentu samochodów osobowych Mercedes-Benz.

EWT Automotive Polska Sp. z o.o. wraz z EWT Truck&Trailer Polska Sp. z o.o. i Truck&Trailer Store Polska Sp. z o.o. stanowi grupę EWT oferującą klientom szeroki wachlarz usług skierowanych do samochodów ciężarowych i dostawczych Mercedes-Benz oraz naczep Schmitz Cargobull.

Zmiana dotyczy tylko nazwy firmy – wszystkie pozostałe dane, w tym również NIP, KRS, numery kont bankowych, numery telefonów i adres pozostają bez zmian.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!