DAF Wanicki dealerem roku 2019

5 kwietnia 2019, 15:51

W ósmej edycji konkursu organizowanego przez DAF Trucks Polska najwięcej punktów, a co za tym idzie tytuł Dealera Roku DAF 2019, wywalczyli pracownicy rzeszowskiego oddziału firmy Wanicki. Kolejne miejsce na podium zajął oddział ESA Trucks z Konina. Nagroda za trzecie miejsce także trafiła do firmy Wanicki – za sprawą wyników ich lubelskiego oddziału.

W konkursie Dealer Roku DAF ocena skupia się na działaniach bezpośrednio wpływających na satysfakcję klientów. Wśród kategorii, w których przyznawane są punkty, znaleźć można m.in.: poprawność wykonania usługi za pierwszym razem, wzrost satysfakcji klienta z obsługi w serwisie, wydajność obsługi w ramach serwisu ITS/PTS, sprzedaż kontraktów obsługowo-naprawczych DAF Multisupport, realizacja planów sprzedaży nowych pojazdów i części oraz jakościowe szkolenia z ekonomicznej jazdy. Kolejne punkty dealerzy mogli otrzymać także za ponadstandardowy udział w akcjach specjalnych DAF jak Welcome Home (oferta zniżek na wybrane usługi serwisowe i części dla pojazdów starszych niż 3 lata) oraz zdobycie wyższych niż wymagane poziomów w szkoleniach (Standard of Excellence) przez mechaników.

– Tytuł Dealera Roku 2019 jest zespołowym sukcesem i potwierdzeniem tego, że idziemy w dobrym kierunku. To wiele dla nas znaczy, bo świadczy o docenieniu naszego profesjonalnego podejścia. Jednocześnie jest motywacją do tego, by ciągle iść w obranym przez nas kierunku i utwierdzić klientów oraz partnerów w przekonaniu, że zasłużyliśmy na to wyróżnienie. Szczególne podziękowania kieruję do klientów – za okazane zaufanie – oraz do wszystkich pracowników firmy – za zaangażowanie i sumienną pracę. Bez tego nie odnieślibyśmy tego sukcesu – komentuje Roman Giza, dyrektor rzeszowskiego oddziału firmy Wanicki.

– Historia i tegoroczne wyniki konkursu Dealer Roku DAF pokazują, że poziom obsługi w punktach zajmujących się sprzedażą i serwisem pojazdów marki DAF cały czas rośnie. Zwycięzcy co roku się zmieniają, co oznacza, że poziom rywalizacji jest bardzo wyrównany. To dla nas ważne, bo wiemy, że użytkownicy i przyszli posiadacze samochodów DAF będą dobrze obsłużeni w każdym z punktów naszej sieci dealerskiej – mówi dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska Maciej Taniewski.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!