Nowe ciężarówki Scania w firmie TUNKO

, 17 kwietnia 2019, 8:16

Pod koniec marca właściciele firmy TUNKO odebrali 20 ciągników Scania R450 nowej generacji. Pojazdy będą wykorzystywane przede wszystkim do przewozu wyrobów aluminiowych na terenie Europy.

TUNKO to firma rodzinna, świadcząca usługi przewozów krajowych i międzynarodowych. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym przewoźnikiem firmy Aliplast, jednego z producentów systemów aluminiowych w Polsce.

– Markę Scania cenimy przede wszystkim za niezawodność pojazdów oraz to, co najważniejsze z perspektywy prowadzenia działalności transportowej, czyli za ekonomikę. Jesteśmy również bardzo zadowoleni ze współpracy z lubelskim  serwisem Scania – komentuje Maciej Ulanowski, współwłaściciel firmy TUNKO.

– Cieszymy się z długofalowej współpracy i zaufania jakimi obdarzają nas przedstawiciele TUNKO. Dzięki kompleksowej ofercie produktów i usług dostarczamy optymalne rozwiązania, które mogą przyczynić się do zwiększenia zysku tej firmy. Scania R450 to pojazd doskonale dopasowany do potrzeb tego przedsiębiorstwa. Posiada przestronną kabinę i wydajny silnik, wyróżnia się również niskim spalaniem – komentuje Paweł Stefaniszyn, kierownik sprzedaży Scania Lublin.

Polskie przedsiębiorstwa transportowe mają możliwość przetestowania pojazdów Scania nowej generacji w ramach dedykowanej im kampanii „Zawsze na czele”. W ramach programu Scania udostępnia zestaw drogowy z wykwalifikowanym trenerem ekonomicznej jazdy, który przez dwa tygodnie wspiera kierowcę firmy transportowej w trakcie jego pracy. W testowej flocie znajduje się pięć ciągników Scania nowej generacji R450 A4×2NA, jedno podwozie nowej generacji z zabudową przestrzenną R450 B6×2*4LB oraz jeden ciągnik Scania Streamline R450LA4×2MEB.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!